26.septembrī Gulbenes novada domē norisināsies seminārs pedagogiem, jaunatnes darbiniekiem un Karjeras nedēļas skolu kontaktpersonām “Interaktīvu metodiku izmantošana karjeras izglītības darbā”.

27.septembrī Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina uz Pasaules tūrisma dienas aktivitātēm Lizuma pagastā.

27.septembrī plkst. 17:00 Gulbenes novada bibliotēka aicina uz sarunu ar vēsturnieku Āri Puriņu “Andrievs Niedra – no nezāles līdz akmenim”.

28.septembrī Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis Rīgā piedalīsies Reģionālo attīstības centru apvienības un Finanšu ministrijas sarunās.

28.septembrī uz tikšanos pulcēsies Gulbenes novada bibliotēkas, Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja, Gulbenes Mūzikas skolas, Gulbenes Mākslas skolas pārstāvji, lai pārrunātu veicamos darbus saistībā ar novadnieku saietu, kas notiks 2017.gada 28.-29.jūlijā Gulbenē.

28.septembrī Gulbenes novada bibliotēka uzsāk Lasītprieka stundas.

28.septembrī Jaungulbenē notiks futbola spēles B un D grupām.

28.septembrī Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciālisti Rīgā piedalīsies seminārā “Pieaugušo izglītība – kā pārdot ideju par mācīšanos”. Dažādas tēmas aplūkos mediju eksperte Anda Rožukalne un reklāmas un komunikācijas eksperts Ēriks Stendzenieks.

29.septembrī plkst.11:00 Gulbenes novada bibliotēkā viesos dzejniece un publiciste Anna Rancāne.

29.septembrī plkst.9:00 Gulbenes novada domē notiks kārtējā Gulbenes novada domes sēde.

29.septembrī Gulbenē notiks Gulbenes novada orientēšanās sacensību seriāla "Gulbene 2016" IX kārta (nakts kārta).

29.-30.septembrī Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas jaunatnes lietu speciālists piedalīsies seminārā Jelgavā. Seminārs sniegs iespēju iegūt jaunas zināšanas par stratēģijas izveidi vietējā (pašvaldības) līmenī, sekmēt jaunatnes lietu speciālistu ikdienas darbu, efektivitāti un darbošanās metodes, kā arī ļaus apzināt labās prakses piemērus no pirmās Latvijas Jauniešu galvaspilsētas – Jelgavas.

30.septembrī Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis piedalīsies Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes sēdē, kas notiks Pārgaujas novada Reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā „Daibe”.

30.septembrī plānota Gulbenes novada pilsētas un pagastu pārvalžu vadītāju sanāksme.

1.oktobrī pie Gulbenes sporta centra sporta klubs “Gulbenes K.S.P.” organizē “Gulbenes Power Games”

1.oktobrī Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis Gulbenē piedalīsies pasākumā, kas veltīts Zemessardzes 25. kājnieku bataljona 25 gadu jubilejai. Zemessardzes 25. kājnieku bataljons ir dibināts 1991.gada 17.oktobrī. Šobrīd bataljona atbildības teritorija ietver Gulbenes, Madonas, Cesvaines Lubānas, Ērgļu, Varakļānu novadus.

1.oktobrī projekta “Zaļais pedālis” ietvaros tiek organizēts velobrauciens uz Liteni.

Šonedēļ plānots uzsākt Jauniešu centra “Bāze” jumta rekonstrukcijas darbus.

Vairāk informācijas par kultūras un sporta norisēm novadā atrodama pasākumu kalendārā.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste