17.oktobrī pašvaldības pārstāvji sanāksmē pārrunās jautājumus, kas saistīti ar Stāmerienas ekskursiju kuģīša un Stāmerienas pils darbību.

17.oktobrī plkst. 16:30 Gulbenes kultūras centrā tiks atklāta izstāde "No Spānijas līdz Latvijai".

17.oktobrī plānota Gulbenes novada domes Autoceļu (ielu) fonda komisijas sanāksme.

18.-23.oktobrī Gulbenes novada pašvaldības pārstāvji piedalīsies Moldovas Ziemeļu reģiona dienās, lai prezentētu Gulbenes novadu, iespējamo uzņēmējdarbību šeit un novadā ražoto produkciju.

18.oktobrī Gulbenes novada domes izpilddirektore Guna Švika un Gulbenes novada domes Finanšu un ekonomikas nodaļas speciālisti uzsāk sarunas ar Gulbenes novada iestādēm par 2017.gada budžetu.

18.oktobrī plānota Gulbenes novada Kultūras komisijas sanāksme. Tajā tiks izskatīti dažādi iesniegumi, kā arī izrunāti jautājumi, kas saistīti ar 18.novembra pasākumiem Gulbenē.

19.oktobrī Gulbenes novada koru diriģenti dosies uz Balviem, kur tiksies ar apriņķa koru diriģentu, lai izskatītu repertuāru nākamajiem Vispārējiem latviešu Dziesmu un Deju svētkiem.

19.oktobrī Gulbenes novada bibliotēkā notiks apspriede “Vai un kādam būt NVO atbalsta centram Vidzemē”.

19.oktobrī uz sanāksmi pulcēsies Gulbenes novada domes Apbalvošanas komisijas locekļi.

19.oktorī plkst. 14:30 Gulbenes novada bibliotēkā viesos rakstnieks Māris Bērziņš.

19.oktobrī notiks trīs Gulbenes novada domes komiteju sēdes: plkst.10:00 Tautsaimniecības komitejas sēde, plkst.13:00 Sociālo un veselības jautājumu komitejas sēde, plkst.15:00 Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde.

20.oktobrī 6.-9.klašu skolēni Gulbenes novada valsts ģimnāzijā piedalīsies dabaszinātņu un matemātikas pasākumā "Koks - meža bagātība".

20.oktobrī Gulbenes novada pašvaldības speciālisti Cēsīs plāno piedalīties seminārā par energoefektivitātes pasākumu īstenošanu daudzdzīvokļu ēkās un pieejamo valsts atbalstu.

20.oktobrī plkst.9:00 plānota Gulbenes novada Finanšu komitejas sēde.

20.oktobrī Gulbenes novada bibliotēkā atsāksies “Vaifija skolas” nodarbības. Tajās ar skolēniem tiek runāts par drošu interneta lietošanu.

20.oktobrī G.Švika Turaidā piedalīsies Vidzemes Tūrisma asociācijas valdes sēdē un Latvijas Zaļo ceļu asociācijas sanāksmē.

20.oktobrī pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” speciālisti Turaidā piedalīsies Vidzemes Tūrisma asociācijas organizētajā kultūras mantojuma seminārā.

21.oktobrī Gulbenes novada pašvaldības speciālisti plāno piedalīties biedrības “Sateka” organizētajā seminārā par LEADER projektu konkursa 1.kārtas izvērtējumu.

21.oktobrī Valmierā norisināsies starptautiska konference “Pieredze, inovācijas un izaicinājumi tūrismā: globālo tendenču vietējie risinājumi”. Tajā piedalīsies arī Gulbenes novada pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” speciālisti.

21.oktobrī norisināsies Gulbenes novada jaunatnes darbinieku sanāksmē, kurā runās par jauniešu balvu pasniegšanas ceremonijas “Gada atsitiens” norisi, kā arī par iespējamo dalību konkursā “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2017”.

22.oktobrī Lejasciema kultūras nama amatierteātris "Paradokss" atzīmē 15 gadu jubileju, kopš darbības uzsākšanas.

22.oktobrī Gulbenes sporta centrā sāksies Gulbenes novada volejbola čempionāts dāmu komandām.

23.oktobrī Gulbenes sporta centrā notiks Gulbenes pilsētas atklātais turnīrs zolītē.

Šonedēļ Gulbenes novada domes jaunatnes lietu speciālists plāno tikties ar Gulbenes novada skolu pašpārvalžu pārstāvjiem, lai pārrunātu sadarbību un plānotās aktivitātes.

Šonedēļ Gulbenes novada bibliotēkā uz jauno grāmatu apskatu ieradīsies Gulbenes novada valsts ģimnāzijas, Gulbenes 2.vidusskolas un Gulbenes 3.pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi.

Šonedēļ Gulbenes stadionā pēc rekonstrukcijas darbu noslēgšanās un stadiona nodošanas ekspluatācijā atsāksies vieglatlētikas treniņi bērniem un pieaugušajiem.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste