stadKopš Gulbenes stadions pēc pārbūves darbu noslēgšanās ir nodots ekspluatācijā, to atsākuši lietot Gulbenes novada sportisti, aktīvās atpūtas un veselīga dzīvesveida piekritēji. Tomēr vairākus iedzīvotājus satrauc jautājums, vai tiešām stadions ir atvērts ikvienam sportot gribētājam.

Informējam, ka stadionu sportošanai var izmantot jebkurš interesents, taču caurstaigāšana vairs nebūs pieļaujama! Vēlamies atzīmēt, ka pa jauno gumijas segumu ir atļauts pārvietoties tikai ar sporta apaviem.

Jāpiebilst, ka stadions vakaros un agros rītos būs apgaismots, lai ērta sportošana būtu tiem, kas vēlas to darīt diennakts tumšajā laikā. Apgaismojums vakaros būs no tumsas iestāšanās brīža (aptuveni plkst.16:30) līdz plkst.21:00 un rītos no plkst.7:00 līdz uzausīs gaisma. Kamēr stadiona skrejceliņu vēl nav noklājis sniegs, tikmēr to var izmantot, jo ziemā,  lai ievērotu gumijas seguma uzturēšanas prasības, tas no sniega attīrīts netiks. Tīrīs tikai 2,5m plato asfaltēto celiņu apkārt stadionam. Pa to varēs gan skriet, gan soļot, gan nūjot.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste