7.novembris. Reģionālās vizītes ietvaros Gulbenes novadu apmeklē Saeimas deputāte, Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas vadītāja Laimdota Straujuma un šīs komisijas locekļi. Plānota tikšanās ar Gulbenes novada domes vadību, speciālistiem un deputātiem par aktuālajiem jautājumiem pašvaldībā un valstī.

7.novembris. Gulbenes novada domes Sporta komisijas sanāksme.

7.novembris. Pirmās kārtas pieteikumu izvērtēšana pasākumam Gulbenes novada "Gada balva sportā".

7.novembris. Gulbenes Mūzikas skolā novadnieka, pianista Riharda Plešanova koncerts.

7., 10., 11.novembris. Gulbenes novada domes vadība un speciālisti tiekas ar pagastu pārvalžu vadītājiem un speciālistiem. Sarunas par 2017.gada budžetu.

8.novembris. Domes vadības, pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” speciālistu un Stāmerienas pagasta pārvaldes pārstāvju sarunas par tūrisma attīstību Stāmerienas pagastā.

8.novembris. Gulbenes novada domes un Gulbīša vidusskolas pārstāvju sarunas par skolas attīstības jautājumiem.

8.novembris. Gulbenes novada domes izpilddirektore Guna Švika un domes speciālisti tiekas ar Gulbenes pilsētas skolu direktoriem. Sarunas par ieejas piekļuves kontroles sistēmas un ēdināšanas uzskaites sistēmas darbību.

8.novembris. Plkst.17:00 Gulbenes novada bibliotēkā Eiropas kultūras vakarā “Mūsu drošība jaunajā pasaulē” viesos Latvijas armijas atvaļinātais brigādes ģenerālis Kārlis Krēsliņš.

8.novembris. Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” kopā ar pašvaldības un Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja speciālistiem pārrunā jautājumus, kas saistīti ar novadā esošo kultūrvēsturisko mantojumu centru darbību.

9.novembris. Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas futbola nodaļas akreditācija.

9.novembris. Gulbenes novada bibliotēkas speciālisti Rīgā piedalās Eiropas Savienības informācijas sniedzēju forumā Rīgā. Forumu rīko Ārlietu ministrija, Eiropas Parlamenta informācijas birojs Latvijā un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā.

9.novembris. Plkst.15:00 Gulbenes kultūras centrā Gulbenes Mūzikas skolas audzēkņu koncerts.

9.novembris. Druvienas pamatskolā Gulbenes novada domes vadības un speciālistu sarunas ar skolas kolektīvu par skolas attīstības jautājumiem.

9.novembris. Gulbenes novada domes izpilddirektore G.Švika un Gulbenes novada sociālā dienesta vadītājs Jānis Antaņevičs apmeklē sociālās aprūpes centru “Tirza”.

9.novembris. Gulbenes novada domes speciālisti Rīgā apmeklē SIA “ZZ Dats” semināru par oriģinālprogrammatūras izstrādi, ieviešanu un uzturēšanu.

9.novembris. Plkst.18:30 angļu valodas klubiņš – valodas apguve, interesantas diskusijas – kopā ar Eiropas brīvprātīgo Miro no Slovākijas.

9.-10.novembris. Gulbenes novada jaunatnes darbinieki jūrmalā piedalās nacionālā forumā "NEFORMĀLS un ATZĪTS".

10.novembris. Pie Gulbenes novada valsts ģimnāzijas atklāj uzstādīto saules pulksteni, kas tapis akcijas "100 gulbji Latvijas simtgadei" ietvaros.

10.novembris. Gulbenes novada valsts ģimnāzijā pašvaldības pārstāvju un Skolas padomes tikšanās par aktualitātēm skolā.

10.novembris. Mārtiņdienas masku gājiens un citas aktivitātes Lizuma pagastā.

9.-10.novembris. Lizuma vidusskolā, Gulbenes 2.vidusskolā un Stāķu pamatskolā projekta “Sporto visa klase” trešās sezonas atklāšana.

10.novembris. Gulbenes novada sociālā dienesta darbinieku pieredzes apmaiņas vizīte Lubānas novadā.

11.novembris. Plkst.18:00 tradicionālais Lāčplēša dienas lāpu gājiens Gulbenē. Pulcēšanās pie Gulbenes novada domes no plkst.17:30. Vairāk informācijas par valsts svētku norisēm novadā šeit.

12.novembris. Gulbenes sporta centrā Gulbenes novada čempionāts dambretē, 3.kārta.

12.novembris. Gulbenes sporta centrā Gulbenes novada volejbola čempionāts dāmu II līgas komandām.

12.novembris. Uz Jauno Fiziķu skolas nodarbībām Rīgā dodas Gulbenes novada skolēni.

Novembris Gulbenes novada bibliotēkā ir latviešu dzejnieka Ausekļa mēnesis. Šajā sakarā bibliotēkā norisinās literārās stundas, ko apmeklē skolēni.

Plašāka informācija par norisēm novadā šeit.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste