Lai noskaidrotu veiksmīgākos darbā ar jaunatni šajā gadā, Izglītības un zinātnes ministrija rīkoja konkursu „Labākais darbā ar jaunatni 2016”.

Laureātu apbalvošanas pasākumā, kas notika 9.decembrī Jelgavā, balvu nominācijā „Nozīmīgākais atbalsts Eiropas Savienības programmu “Jaunatne”, “Jaunatne darbībā” un “Erasmus+: Jaunatne darbībā” apakšprogrammas „Eiropas Brīvprātīgā darbs” veicināšanai reģionā” saņēma Gulbenes novada pašvaldība. Kopumā 13 nominācijās tika saņemti 58 pieteikumi 4 kategorijās.

Konkursa „Labākais darbā ar jaunatni 2016” mērķis ir izteikt atzinību pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veic darbu ar jaunatni, par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā.

Konkurss tiek rīkots reizi divos gados, un to organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā.

Gulbenes novada pašvaldība pateicas ikvienam, kas devuši un turpina dot savu artavu brīvprātīgā darba jomas attīstībai Gulbenes novadā!

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste