Drukāt

Pēdējā 2016.gada Gulbenes novada domes sēdē, kas notika 29.decembrī, deputāti pieņēma lēmumu par Gulbenes 2.vidusskolas sporta laukuma pārbūvi. Sporta laukums šobrīd neatbilst pamatizglītības un vispārējās vidējās izglītības standarta īstenošanai nepieciešamajām prasībām. Ierīces ir novecojušas, tāllēkšanas bedre, komandas spēļu laukumi neatbilst prasībām, jo pavasarī un rudenī ūdens novadīšanas sistēma nedarbojas un laukumā krājas ūdens.

Sporta laukuma pārbūves projekts tika izstrādāts jau 2013.gadā, bet šobrīd ir nepieciešama tā aktualizācija.

„Realizējot projektu, tiks iegūts jauns mākslīgā zālāja futbola laukums ar izmēriem 48x25 metri un 1.32 metrus platām nomalēm gar laukuma sānu malām; četri 60 metru sprinta skrejceliņi ar kopējo garumu 85 metri un divi 200 metru skrejceliņi; mākslīgā seguma basketbola laukums ar izmēriem 28x15 metri un 1 metru platām nomalēm gar laukuma malām; pludmales volejbola laukums ar izmēriem 16x8 metri; tāllēkšanas un lodes grūšanas sektori; ierīkoti jauni vingrošanas rīki – līdztekas, pievilkšanās stieņi, pumpēšanās stieņi, horizontālās trepes, zviedru siena, vēderpreses soliņi. Projektētie plāna risinājumi ir paredzēti atbilstoši esošajai teritorijas ģeometrijai un novietojumam. Būvdarbus plānots veikts jau šī gada vasarā,” informē Gulbenes novada domes Attīstības un projektu nodaļas vadītājs Jānis Barinskis.

Pārbūves kopējās aptuvenās izmaksas ir aptuveni 250 000 eiro. Tajās ietilpst tehniskā projekta aktualizācija, būvuzraudzība, autoruzraudzība un būvniecība. Izdevumu segšanai pašvaldība Valsts kasē ņems aizņēmumu 250 000 eiro apmērā.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste