rot01Šobrīd norit darbs pie būvprojekta sagatavošanas Brīvības ielas pārbūvei un rotācijas apļa izbūvei Gulbenē. Jau ir izstrādāti pirmie rasējumi. Gulbenes novada dome aicina Brīvības ielas iedzīvotājus, uzņēmējus un citus interesentus iepazīties ar projektu, izteikt viedokli, vēlmes un vajadzības par plānoto iebrauktuvju, ielas apgaismojuma, gājēju ietvju, veloceliņa, lietus ūdens kanalizācijas u.c. izvietojumu.

„Iespējams, ka šobrīd kāda iezīmētā iebrauktuves vieta nav precīza, varbūt kādam ir nepieciešams no mājas vai uzņēmuma pieslēgties kopējai ielas lietus ūdens atvades sistēmai, tādējādi projektā ieplānojot atzaru izbūvi vajadzīgajās vietās, racionāli un pamatotus priekšlikumus iekļaujot projektā. Tad šis ir tas brīdis, lai visu izrunātu un veiktu nepieciešamos pasākumus un izmaiņas pirms projektēšanas darbi ir noslēgušies, jo pēc tam neko mainīt vairs nebūs iespējams. Nav gan izslēgts, ka būvniecības gaitā atklāsies kas neparedzēts. Kamēr notiek projektēšanas darbi, tikmēr ir iespējams pilnveidot projektu,” stāsta Gulbenes novada domes Attīstības un projektu nodaļas vadītājs Jānis Barinskis.

Interesentus (vēlams līdz 31.martam) lūdzam sazināties ar J.Barinski: t.26467459, e-pasts: .

Brīvības ielas pārbūvi posmā no Brīvības ielas 67 līdz Brīvības ielai 106 iecerēts uzsākt šogad, bet rotācijas apļa izbūvi Brīvības un Miera ielas krustojumā - 2018.gadā.

Informējam, ka aprīļa sākumā plānots uzsākt Lapu ielas Beļavas pagastā un ceļa “Brīvības-Brīvības 87”, kas ved uz uzņēmumiem “Rubate” un “Konto”, pārbūvi. Aicinām iedzīvotājus un uzņēmējus būt saprotošiem!

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste