Pavisam nesen ir apstiprināts Gulbenes novada domes projekts "Help!", saņemot Erasmus+: Jaunatne darbībā projektu konkursa finansējumu, kuram pateicoties jaunieši, jaunatnes darbinieki, lēmumu pieņēmēji, politiķi un citas ar jaunatnes jomu saistītas personas diskutēs, tiksies un mācīsies viena liela mērķa vārdā - izstrādāt, pilnveidot vai uzlabot jaunatnes politikas plānošanas dokumentu.

Gulbenes novadā mēs ar jauniešiem strādāsim plecu pie pleca, lai izstrādātu Gulbenes novada jaunatnes politikas stratēģiju 2018 - 2024.

Projektā kopumā bez Gulbenes novada ir iesaistīti vēl trīs partneri no Alūksnes, Balvu un Viļakas novada. Šāda partneru daudzveidība ļaus visiem iegūt labāko praksi, mācīties vienam no otra kļūdām un dalīties ar jaunām, labām un, iespējams, aizmirstām idejām, lai mēs savos novados ar kopīgu darbu izveidotu kvalitatīvas jaunatnes politikas stratēģijas.

Kāpēc "Help!"? Lai izstrādātu kvalitatīvu jaunatnes politikas stratēģiju, kas atbilstu jauniešu vēlmēm un vajadzībām un rūpētos par jaunatnes politikas loģisku attīstību, ir nepieciešama jauniešu un ekspertu palīdzība, tāpēc jauniešu un ekspertu klātbūtne tiks nodrošināta visos stratēģijas izstrādāšanas posmos. Projekta atklāšana paredzēta šī gada 1.jūnijā Gulbenes novada jauniešu centra "Bāze" telpās.

help log

Informē Lauris Šķenders, Gulbenes novada domes jaunatnes lietu speciālists