26.jūnijs. Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Vējiņš Rīgā piedalās biedrības „Reģionālo attīstības centru apvienība” sanāksmē.

26.jūnijs. Gulbenes novada pašvaldības speciālistu un sociālā dienesta speciālistu tikšanās, kurā pārrunās jautājumus, kas saistīti ar deinstitucionalizācijas procesa virzību.

27.jūnijs. Gulbenes novada domes Attīstības un projektu nodaļas speciālistu dalība sanāksmē Lizuma pagastā par būvdarbu uzsākšanu ceļa posmā “Lizums–Kalēji–Avoti”.

27.-29.jūnijs. Jaungulbenes pagastā norisinās projekta „Kuš! Zāle aug!” mācības „Liedes brīnums”.

28.jūnijs. Gulbenes novada pašvaldības aģentūras „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” un Alūksnes novada pašvaldības partneru tikšanās par pasākumu „Bānīša kauss 2017”.

28.jūnijs. Gulbenes novada Stradu un Daukstu pagastā bezmaksas nodarbības un konsultācijas, kurās iedzīvotāji var uzzināt, kā rūpēties par sirds veselību un iepazīties ar ķermeņa struktūras mērītāju.

28.jūnijs. Gulbenes novada domes Attīstības un projektu nodaļas speciālistu dalība Centrālās finanšu un līgumu aģentūras seminārā par ES fondu programmu „Veicināt energoefektivitāti un vietējo AER izmantošanu centralizētajā siltumapgādē”.

28.-30.jūnijs. Gulbenes novada domes Attīstības un projektu nodaļas speciālistu dalība Vidzemes plānošanas reģiona rīkotajā pieredzes apmaiņas braucienā uz Liepāju par energoefektivitāti un ar to saistītiem jautājumiem. Notiks tikšanās ar Vidzemes energopārvaldniekiem, Tartu Universitātes un Tartu reģionālās enerģētikas aģentūras pārstāvjiem, kā arī ir plānots Zemgales reģionālās enerģētikas aģentūras apmeklējums.

29.jūnijs. Gulbenes novada domē notiek Gulbenes novada domes sēde.

1.jūlijs. Gulbenes stadionā Gulbenes novada jauniešu diena „Street Jungle”.

Plašāka informācija par notikumiem Gulbenes novadā pasākumu kalendārā.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste