Oktobris Gulbenē sācies ar pozitīvām pārmaiņām – šonedēļ, no 2. līdz 6.oktobrim, Jaunatnes parkā tiek demontētas vecās un uzstādītas jaunas bērnu rotaļu iekārtas. 

„Esošās rotaļu iekārtas savu jau bija nokalpojušas un nolēmām, ka ir laiks uzstādīt jaunas. Tirgus izpētes rezultātā 11.septembrī noslēdzām līgumu ar SIA "Jūrmalas Mežaparki" par bērnu rotaļu iekārtu izgatavošanu, transportēšanu un uzstādīšanu. Ar Gulbenes labiekārtošanas iestādes palīdzību jau ir demontētas visas vecās ietaises, izņemot smilšu kasti. Tā pašlaik paliks tāda pati. Jāpiebilst, ka labiekārtošanas iestāde sagatavos arī pamatu, kur uzstādīt jaunos rīkus. Atvainojamies iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām iekārtu nomaiņas rezultātā!” informē Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Gints Āboliņš.

Starp jaunajām iekārtām, kas ir paredzētas 2-14 gadus veciem bērniem, būs šūpoles ar grozu, dubultās šūpoles ar parastiem beņķiem, kā arī šūpuļtīkls un rotaļu komplekss ar slidkalniņu un kāpelēšanas elementiem.

Līguma summa ar SIA "Jūrmalas Mežaparki"  ir 7745,21 eiro ar pievienotās vērtības nodokli. Izmaksas tiks segtas no Gulbenes pilsētas pārvaldei piešķirtajiem budžeta līdzekļiem.

Gunta Kalmane,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste