Latvijas Republikas Zemessardzes 3. Latgales brigāde informē, ka laika posmā no 27. līdz 29. oktobrim gan Alūksnes, gan Dagdas novadā norisināsies Zemessardzes 3. Latgales brigādes organizētais lauka taktiskais vingrinājums “Mazais Namejs 2017”, kopā iesaistot 1 500 karavīrus un zemessargus.

Lauka taktiskā vingrinājuma laikā no 27. līdz 29. oktobrim notiks militārā transporta kolonnu pārvietošanās pa galvenajiem reģionālajiem autoceļiem Alūksnes un Dagdas novada apkārtnē.

Mācību laikā tiks lietoti imitācijas līdzekļi – skanēs šāvieni, sprādzieni, būrs redzami dūmi. Civilo iedzīvotāju dzīvība, veselība un privātīpašums netiks apdraudēts.

Iedzīvotāji tiek aicināti neuztraukties, redzot arī karavīru un zemessargu pārvietošanos, kā arī tehnikas un cita veida aprīkojuma izvēršanu un pozīciju ieņemšanu ārpus militārā poligona un vienības izvietojuma.

Zemessardzes 3. Latgales brigāde atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz ar izpratni izturēties pret iespējamiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kā arī lūdz ievērot satiksmes regulētāju norādījumus.