lidere171130.novembrī iniciatīvas "Līderes kods" ietvaros Gulbenē viesosies biedrība "Līdere", kas apvieno Latvijas sievietes uzņēmējas un augstākā līmeņa vadītājas.

"Līderes kods" mērķis ir noskaidrot Latvijas sievietes uzņēmējas spēka formulu, dzīves un darba pamatvērtības un aktualizēt to nozīmi valsts un uzņēmējdarbības izaugsmē.

Lai to paveiktu, esam uzrunājušas Gulbenes novada sievietes uzņēmējas, kuras būtiski ietekmējušas novada attīstību un ar kurām lepojas novada iedzīvotāji. Uzklausīsim šo sieviešu iedvesmas stāstus un kopīgi secināsim, kas mūsu valsti dara stipru. Savā pieredzē dalīsies arī biedrības „Līdere” biedres.

Kopā ar Gulbenes novada uzņēmējām brīvā atmosfērā diskutēsim par sievietes uzņēmējas vērtībām, kas palīdzējušas veidot un attīstīt savus uzņēmumus, nepadoties grūtībām un virzīties uz priekšu.

Nav būtiski, vai jūsu uzņēmumā nodarbināta esat jūs viena, vai jums ir izdevies uzbūvēt lielu un stabilu uzņēmumu, kas dod darbavietas daudziem novada iedzīvotājiem, mēs ar prieku gaidīsim katru no jums, jo tikai kopā mēs varam atrast gan kopīgās, gan atšķirīgās vērtības, tādējādi izveidojot patieso "Līderes kodu" ar visām tā krāsām un atblāzmām.

Aicinām arī Jūs būt klāt un kopīgi veidot Latvijas līderes spēka kodu!

Tikšanās laiks un vieta:

30.novembrī no plkst.16.00 līdz plkst.19.00 Gulbenes kultūras centra foajē zālē. Dalība pasākumā bez maksas. Lūdzam pieteikt savu dalību līdz 20.novembrim, zvanot 26535727 (Inita Sudraba).

Solvita Kabakova.
biedrības "Līdere" biedre