Rīgas Motormuzejā 14. decembrī norisinājās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas organizētā konkursa „Ģimenei draudzīga pašvaldība” noslēguma pasākums, kurā tika paziņoti uzvarētāji.

Lai gan šoreiz mūsu pašvaldība galveno balvu neieguva, tomēr tukšām rokām mājās neatbraucām. Saņēmām diplomu nominācijā "Par iespējām ģimenēm reģionā" un SIA "Jūrmalas Mežaparki" balvu – rotaļlaukumu 3000 eiro vērtībā –, kā arī mobilo sakaru operatora laimīgām ģimenēm "Amigo" bezmaksas lekciju skolēniem „Kā veidot veselīgus digitālo ierīču lietošanas paradumus”. Un, protams, daudz labu vārdu par Gulbenes novadu no bijušajiem gulbeniešiem un konkursa komisijas. Pateicamies iedzīvotājiem, kuri iesaistījās konkursa norisē!

Par muzikālo noskaņu noslēguma ceremonijā parūpējās dziedošā Tihovsku ģimene no Ludzas.

Konkurss šogad norisinājās pirmo reizi. Tajā piedalījās 55 Latvijas pašvaldības, kas tika vērtētas trīs grupās – republikas nozīmes pilsētu pašvaldības, reģionālas nozīmes attīstības centru novadu pašvaldības un pārējo 89 novadu pašvaldības. Savukārt finālā vietas izcīnīja deviņas pašvaldības, kas tika noteiktas, vērtējot pašvaldību iesniegto informāciju un iedzīvotāju sniegto vērtējumu vietnē www.vietagimenei.lv. Reģionālas nozīmes attīstības centru novadu pašvaldību grupā Gulbenes novads sacentās ar Siguldas un Tukuma novadu pašvaldībām, šoreiz piekāpjoties Siguldas novadam. Konkursa uzvarētāji tika noteikti, pamatojoties uz konkursa komisijas vērtējumu pēc vizītēm pašvaldībās.

Gunta Kalmane,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste