23.maijā biedrība “Sateka” organizēja LEADER konferenci "Vienpadsmit veiksmes stāsti", lai atskatītos uz paveikto.
Pasākumā ar savu pieredzi, realizējot LEADER projektus, dalījās veiksmīgi un uzņēmīgi projektu realizētāji. Viņu vidū “Stāķu attīstības biedrība”, ko pārstāvēja Diāna Šķēla un Elēna Obrumāne, ražošanas uzņēmums mājas apstākļos “Ozoli”, biedrība “Sporta klubs “Lejasciems””, ko pārstāvēja Lāsma Gabdulļina, SIA “Paulavet” un tās vadītāja Paula Mezīte, SIA “Gulbenes zobārstniecība” un Evija Sapožkova, Gulbenes Evaņģēliski luteriskā draudze un Iveta Ostrova, SIA “GanCo” un Vivita Ostrova, SIA “RWW” un Arvis Rubenis, SIA “Arborlat” un Andis Kovaļevskis, SIA “Libeks un Sprudzāns” un Gulbenes novada domes Attīstības un projektu nodaļa, ko pārstāvēja tās vadītājs Jānis Barinskis.
“Gatavojoties konferencei, pārskatīju mūsu biedrības darbību kopš tās dibināšanas. Ir bijis patiešām ražīgs laiks. Sākot no 2009.gada, esam noorganizējuši 13 LEADER projektu pieteikumu kārtas. Šajā laikā esam saņēmuši 422 LEADER projektu pieteikumus, bet visā novada teritorijā ir realizēti 164 projekti. No sirds priecājos par katru labi padarītu darbu, kā rezultātā ieguvēji ir mūsu iedzīvotāji, “ saka Daiga Gargurne, biedrības “Sateka” koordinatore, projektu administratīvā vadītāja, kura šajos gados ir kļuvusi par biedrības sirdi un dvēseli.
Jāpiebilst, ka maijs ir “Satekas” dzimšanas dienas mēnesis, tādēļ konferences ietvaros vienpadsmitajā dzimšanas dienā tika sumināta pati biedrība. Organizāciju sveica Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Normunds Audzišs, Lauku atbalsta dienesta Ziemeļaustrumu reģionālā lauksaimniecības pārvaldes vadītāja Saulcerīte Indričeva un klātesošie. Ar dziesmu un deju priecēja Stāķu pamatskolas skolēni.

IMG 9917

Jana Igaviņa, Gulbenes novada domes vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste