Gulbenieši noteikti vēl spilgti atceras 10.maija vakaru, kad Gulbenes sporta centrā vairāk nekā 700 līdzjutēju priekšā „Gulbenes buki/BJSS” godam izcīnīja 3.vietu Latvijas basketbola 2.līgas čempionātā. Tā tik bija finālsērija! Tajā mirklī daudzi pie sevis nodomāja – „Jā! Basketbols Gulbenē ir atdzīvojies!”. 21.jūnijā pēc Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Normunda Audziša uzaicinājuma Buku komanda tika uzņemta Gulbenes novada pašvaldībā, lai saņemtu apsveikumus par iegūto 3.vietu, pārrunātu aizvadīto sezonu un arī nākotnes plānus.

buki

Komandas trenerim Artūram Brūniņam tika pasniegts Gulbenes novada pašvaldības Pateicības raksts par basketbola komandas „Gulbenes buki/BJSS” izcīnīto III vietu 2017./2018.gada Latvijas basketbola 2.līgas čempionātā un ieguldījumu Gulbenes novada basketbola attīstībā saņēma. Savukārt biedrības „Gulbenes buki” valdes priekšsēdētājam Gatim Rikveilim – par ieguldījumu Gulbenes novada basketbola attīstībā.

Pamatojoties uz Gulbenes novada pašvaldības noteikumiem „Naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā piešķiršanas kārtība un apmērs”, komandai tika pasniegts arī simbolisks čeks 300 eiro vērtībā.

„Esam priecīgi un lepni, ka Buki ir atdzīvojušies. Tas Gulbenei dara godu. Paldies jums par šīm pozitīvajām emocijām! Vēlu arī nākamo sezonu noslēgt ar medaļu!” tikšanās laikā komandai vēlēja N.Audzišs.

Kā atzina paši spēlētāji, sezona bija gara un smaga, bet iegūtā medaļa atsver visas grūtības. Šobrīd visi vēl atpūšas un par jauno sezonu īpaši nedomā, taču ikviens saprot, ka latiņa ir uzstādīta un tā ir jānotur.

„Nevēlamies pievilt tos, kas nāca un juta mums līdzi,” piebilst G.Rikveilis.

Gunta Kalmane,
Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste