Ņemot vērā, ka notiek pāreja uz ziemas laiku, aicinām pasažierus sekot līdzi maršruta Nr.7912 Rīga–Viļaka–Baltinava, Nr.7906 Rīga–Smiltene–Alūksne un Nr.7938 Rīga–Kuldīga–Pāvilosta kustību sarakstam 2018. gada 28. oktobrī.

Maršruta Nr.7912 Rīga–Viļaka–Baltinava autobuss, kas no pieturvietas Baltinava izbrauc plkst.2.25, pēc vasaras laika pieturvietā Zeltaleja pasažieru apmaiņu veiks plkst.4.00, bet pulksteņa laika maiņas rezultātā tas apstāsies plkst.3.00.

Savukārt maršruta Nr.7906 Rīga–Smiltene–Alūksne autobuss, kas no Alūksnes autoostas izbrauc plkst.3.00 un maršruta Nr.7938 Rīga–Kuldīga–Pāvilosta autobuss, kas izbrauc no pieturvietas Pāvilosta plkst.3.40 kustību veiks atbilstoši noteiktajam kustību sarakstam pēc ziemas laika.

Neskaidrību gadījumā aicinām iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt autobusa kustības sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Lilita Pelčere,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Valsts SIA Autotransporta direkcija