Drukāt

nofGulbenes novada pašvaldība aicina piedalīties akcijā “Iemirdzies Gulbenes novadam 2018”, skaistākos objektus piesakot līdz 18.decembrim. Akcijā var piedalīties ikviena juridiska un fiziska persona ar Ziemassvētku tematikai atbilstošu noformējumu tirdzniecības un pakalpojumu iestāžu, uzņēmumu, mācību iestāžu, dzīvojamo māju, kā arī citu ēku fasādēs, sētās, pagalmos un skatlogos.

Noformēto objektu akcijai pieteikt no 2018. gada 1.decembra līdz 18.decembrim,  aizpildot pieteikuma anketu, vai nosūtot pieteikumu uz e-pastu: , vai iesniedzot personīgi Gulbenes novada pašvaldības klientu apkalpošanas centrā, Ābeļu ielā 2, Gulbenē.

Akcijas vērtēšanas darba grupa objektus vērtēs no 2018.gada 19.decembra līdz 21.decembrim, iedalot tos piecās kategorijās:

Darba grupai ir tiesības fotografēt un filmēt akcijas objektus un iegūtos materiālu ievietot www.gulbene.lv un facebook.com portālā skatītāju simpātijas noteikšanai.

Skatītāju simpātija tiek noteikta skatītāju balsojumā, kas norisināsies no 2018. gada 22. decembra līdz 2018. gada 3. janvārim.

Akcijas uzvarētāji un labāko noformējumu autori tiek pasludināti pēc akcijas rezultātu apkopošanas un godināti 2018. gada janvārī. Uzvarētājs katrā kategorijā saņems balvu EUR 100.00 vērtībā, labāko noformējumu īpašnieki saņems atzinības rakstus un veicināšanas balvas.

Akcijas rezultāti tiks atspoguļoti Gulbenes novada pašvaldības mājas lapā www.gulbene.lv un Gulbenes novada pašvaldības ikmēneša informatīvajā izdevumā „Gulbenes Novada Ziņas”. Akcijas nolikums www.gulbene.lv.

Nolikums

Pieteikuma anketa tiešsaistē

Pieteikuma veidlapa (MS Word)