Gulbenes novada pašvaldība ir gandarīta par novadnieku aktīvo līdzdalību un interesi konkursa “Gulbenes novada gada uzņēmumu balva” pretendentu izvirzīšanā un novērtēšanā. Konkursa mērķis ir izraudzīties no sava vidus un izcelt veiksmīgākos aizvadītā gada uzņēmumus, tādējādi pasakot paldies par ieguldījumu. Laureātus godināsim Gulbenes novada uzņēmēju balles laikā 2019.gada 1.februārī Vecgulbenes muižā.

publicitāte uzaicinājums m

“Latvijā ekonomikas izaugsme 2018.gadā ir pārspējusi pat optimistiskākās prognozes. Par to kādu ietekme bijusi eksporta, investīciju un mājsaimniecību patēriņa pieaugumam, vērtēsim gada pārskata datos. Tomēr, neraugoties uz statistikas datiem, mēs lepojamies ar jaudīgiem kokapstrādes uzņēmumiem, daudzpusīgiem pakalpojumu sniedzējiem, entuziastiskiem mājražotājiem, ilgtspējīgiem un konkurētspējīgiem metālapstrādes, loģistikas uzņēmumiem, kas veicina nodarbinātību, nodrošina reģiona attīstību. Katra mazā vai lielā uzņēmuma lielākā vērtība ir neatlaidīgas personības, komandas darbs. Cilvēkiem pateicība un novērtējums nereti ir būtiskāks par materiāliem labumiem, tam ir emocionāli pozitīva ietekme ilgtermi. Tādēļ vēlos  aicināt ikvienu novada uzņēmumu pārstāvi svinēt mazās un lielās uzvaras kopā  1.februārī “Gulbenes novada uzņēmēju ballē!” aicina Gulbenes novada pašvaldības priekšsēdētājs N.Audzišs.

Šis ir lielākais Gulbenes novada pašvaldības organizētais pasākums uzņēmējdarbības jomā. Šoreiz Vecgulbenes muižas mājīgajos mūros par patīkamu pasākuma atmosfēru rūpēsies viedais un harizmātiskais humora šovu virtuozs Zuarguss, bet muzikālo gaisotni radīs Aija Vītoliņa un pavadošā grupa. Vakara gaitā atskatīsimies uz paveikto 2018.gadā, sumināsim konkursa “Gulbenes novada uzņēmēju gada balva” laureātus, baudīsim izklaidējošas performances un degustācijas. Vakara noslēgumā  balle, neformālas sarunas un pelnīta atpūta.

Ierašanās pasākumā no plkst. 18.30, apģērbs: tumšs uzvalks.

Dalības maksa 15 EUR/personai, veicot pārskaitījumu uz norēķinu kontu Nr. LV03UNLA0050014339919 līdz 25.janvārim, norādot pārstāvēto uzņēmumu.

Informācijai:  tālr. 64474920, 28681700, e-pasts: