Ņemot vērā pasažieru un autobusa vadītāju ierosinājumus, kā arī lai nodrošinātu darba un atpūtas režīma ievērošanu šoferiem, no 2019. gada 25. marta gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.7840 Rēzekne–Valmiera. Autobuss, kas no Valmieras autoostas izbrauc plkst.8.40 un no Rēzeknes autoostas – plkst.16.20, maina apstāšanās laiku pieturvietās, nemainot pienākšanas un atiešanas laiku galapunktā.

Aicinām iedzīvotājus pirms plānotā brauciena pārbaudīt autobusa kustības sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti vai jautājumu gadījumā sazināties ar pasažieru pārvadātāju.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu. Atgādinām, ka sabiedriskā transporta reisu skaitu un laikus nosaka pasažieru plūsma, savukārt statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažierus aicinām ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Valsts SIA Autotransporta direkcija