Liela talka27.aprīlī Latvijā jau 11.reizi tiek organizēta Lielā talka, kurai pievienojas arī Gulbenes novads. Talkošanas vietas katrā pārvaldes teritorijā vēl var pieteikt  www.talkas.lv.

Katrā reģistrētā talkas vietā būs atbildīgā persona. Atkritumu vākšana notiks speciālos maisos – baltos un zilos. Zilie maisi paredzēti plastmasai, baltie maisi – citiem atkritumiem.

Par Lielās talkas atkritumu maisu savākšanu un izvešanu ir atbildīga attiecīgā pārvalde, un to koordinēs pašvaldības Lielās Talkas koordinators Jānis Šmoteks (26310272, ).

Lielās talkas aicinājums paliek nemainīgs – sakārtot vidi sev apkārt – ne tikai vākt atkritumus un tos šķirot, bet veikt labiekārtošanas darbus, apzaļumošanas darbus un jebkurus citus darbus, kas padara mūsu vidi sakoptāku, skaistāku un cilvēkiem draudzīgāku.
“Gulbenes novada pašvaldības administrācija un Gulbenes pilsētas pārvalde aicina pilsētas iedzīvotājus piedalīties Rūdolfa parka sakopšanas talkā, līdzi ņemot grābekļus. Pēc talkas visus cienāsim ar karstu zupu,” saka J.Šmoteks.

Jana Igaviņa,
Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste