gerbbmpGulbenes novada pašvaldība sadarbībā ar SIA "Gulbenes autobuss" 2019.gada 27. un 28.jūlijā organizē autobusa reisus uz/no Tanslavu kapiem. Brauciens ir bez maksas.

Uz Tanslavu (Jaunajiem) kapiem 27. jūlijā

N.p.k.

Pieturas nosaukums

1.reiss

2.reiss

3.reiss

1.

Autoosta

10.00

12.00

13.20

2.

Kalpaka iela

10.02

12.02

13.22

3.

Tirgus

10.05

12.05

13.25

4.

Santa

10.07

12.07

13.27

5.

Skolas iela

10.12

12.12

13.32

6.

Nākotnes iela

10.14

12.14

13.34

7.

Litenes iela

10.16

12.16

13.36

8.

Parka iela

10.18

12.18

13.38

9.

Baložu iela

10.25

12.25

13.45

10.

Jaunie kapi

10.30

12.30

13.50

 

Uz Autoostu 27.jūlijā

N.p.k.

   Pieturas nosaukums

1.reiss

2.reiss

3.reiss

1.

   Jaunie kapi

10.40

12.40

14.00

2.

   Baložu iela

10.45

12.45

14.05

3.

   Parka iela

10.52

12.52

14.12

4.

   Litenes iela

10.55

12.55

14.15

5.

Nākotnes iela

10.58

12.58

14.18

6.

   Skolas iela

11.00

13.00

14.20

7.

Santa

11.05

13.05

14.25

8.

Tirgus

11.07

13.07

14.27

9.

Kalpaka iela

11.09

13.09

14.29

10.

Autoosta

11.10

   13.10

14.30

 

Uz Tanslavu (Jaunajiem) kapiem 28. jūlijā

N.p.k.

   Pieturas nosaukums

1.reiss

2.reiss

3.reiss

1.

   Autoosta

13.45

15.00

16.15

2.

Kalpaka iela

13.47

15.02

16.17

3.

Tirgus

13.50

15.05

16.20

4.

   Santa

13.52

15.07

16.22

5.

   Skolas iela

13.57

15.12

16.25

6.

   Nākotnes iela

13.59

15.14

16.27

7.

Litenes iela

14.01

15.17

16.30

8.

Parka iela

14.03

15.19

16.35

9.

Baložu iela

14.10

15.25

16.40

10.

Jaunie kapi

14.15

15.30

16.45

 

Uz Autoostu 28.jūlijā

N.p.k.

Pieturas nosaukums

1.reiss

2.reiss

3.reiss

1.

Jaunie kapi

14.20

15.35

16.50

2.

Baložu iela

14.25

15.40

16.55

3.

Parka iela

14.32

15.47

17.02

4.

Litenes iela

14.35

15.50

17.05

5.

Nākotnes iela

14.37

15.52

17.07

6.

Skolas iela

14.39

15.54

17.09

7.

Santa

14.44

15.59

17.14

8.

Tirgus

14.47

16.02

17.17

9.

Kalpaka iela

14.49

16.04

17.19

10.

Autoosta

14.50

16.05

17.20