2018.gada rudenī, pateicoties aktīvajam iedzīvotāju balsojumam Latvijas nacionālās lidsabiedrības airBaltic rīkotās akcijas ietvaros, Gulbene iekļuva Latvijas mīlētāko pilsētu top 14. Kopš novembra viena no airBaltic Airbus A220-300 lidmašīnām ir nosaukta Gulbenes vārdā. Lai apsveiktu Gulbenes novada iedzīvotājus un domes priekšsēdētāju Normundu Audzišu ar šo notikumu, 28.augustā Gulbenē viesojās airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss. Tikšanās laikā N.Audzišam tika pasniegts Goda raksts un simboliska Airbus A220-300 lidmašīna.

“Paldies airBatic par šādu iniciatīvu un paldies visiem, kas balsoja, šādi apliecinot savu mīlestību Gulbenei un ļaujot iekļūt Latvijas mīlētāko pilsētu topā. Manuprāt, šis ir abpusēji veiksmīgs pasākums, kas veicina gan pilsētu atpazīstamību starptautiskā mērogā, gan uzticamību un iedzīvotāju tuvināšanos aviokompānijai airbaltic,” atzīst Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Normunds Auzdzišs.

Tā kā Gausa kunga ikdiena paiet, risinot jautājumus gaisa satiksmes nozarē, tad vizītes laikā Gulbenē iepazīstinājām viņu ar stāstu par dzelzceļu, izrādot interaktīvo un izglītojošo centru “Dzelzceļš un Tvaiks”, kā arī SIA “Gulbenes-Alūksnes bānītis” depo.

Gunta Kalmane,
Gulbenes novada pašvaldības
vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste