Galvina iistaaAtbalstot Eiropas Mobilitātes nedēļas kustību, Gulbenes novada pašvaldība aicina ikvienu interesentu apmeklēt un iesaistīties kādā no piedāvātajām aktivitātēm, kas Gulbenē  risināsies 16.-22.septembrī.

“Tā kā 16.septembri esam pasludinājuši par gājēju drošības dienu, tad  kopā ar Eiropas brīvprātīgajiem pirmdienas pēcpusdienā vietās Gulbenē, kur visvairāk pulcējas iedzīvotāji, dalīsim atstarotājus, pie viena izzinot viņu viedokli, kā cilvēki paši rūpējas par savu drošību.

Visus, kas aizrāvušies ar foto orientēšanos, 17.septembrī pulksten 17.00 gaidīsim pie Gulbenes sporta centra. Sīkāka informācija nolikumā.

Savukārt 18.septembris būs diena bez auto. Aicinām uz darbu doties pēc iespējas videi draudzīgāk, piemēram, kājām, ar velosipēdu, sabiedrisko transportu, ja, protams, tas ir iespējams, vai kolēģiem apvienojoties domu biedru grupā un braukt ar vienu auto.

19.septembrī Gulbenes novada bibliotēka piedāvā braucienu ar velosipēdiem “Minies ar bibliotekāru”, kura laikā apciemosiet vienu daiļdārzu un “Samiņus” Stradu pagastā.

Aktīva diena būs arī 20.septembris, kurā piedāvājam nūjošanu pa vienu no “Zaļā dzelzceļa” posmiem. Tiekamies pulksten 17.00 Gulbenes dzelzceļa stacijā. Vispirms iepazīsimies ar depo piedāvājumu – velosipēdu uz sliedēm un tad dosimies stundu garā pastaigā jeb nūjosim. Ja kādam nav nūju, tās būs pieejamas.

21.septembrī pie Gulbenes novada pašvaldības būs iespēja gan apskatīt, gan iemēģināt videi draudzīgos transportlīdzekļus.

Mobilitātes nedēļu noslēgs velo sacensības visai ģimenei 22.septembrī, kas tiks organizētas kopā ar biedrībām “1ST PLACE” un “VELO rīts”,” informē Lauris Šķenders, Eiropas Mobilitātes nedēļas koordinators Gulbenes novadā.

Mob. ned afisa

Jana Igaviņa, Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste