Stadions 13Kā jau vēstīts, Latvijas valdība šonedēļ ir pieņēmusi stingrākus noteikumus cilvēku pulcēšanās vietās, lai ierobežotu Covid-19 izplatību un novērstu saslimšanas riskus. Tādēļ Gulbenes novada pašvaldība un sporta dzīves organizatori aicina ikvienu būt saprotošu attiecībā uz sporta infrastruktūras izmantošanu šajā laikā, kad visiem kopā ir jāaptur Covid-19 izplatīšanās.

Aicinām iedzīvotājus bez vajadzības nepulcēties sporta laukumos un ievērot, ka grupu treniņi ir AIZLIEGTI. Sportiskas aktivitātes vienlaicīgi var veikt divi cilvēki (piemēram, skriet kopā, taču, piemēram, strītbols ir AIZLIEGTS), strikti ievērojot 2 metru distanci no citiem – kur divi, tur trešais lieks.
Uzsveram, ka visas sporta aktivitātes un uzturēšanās ārtelpās NAV aizliegta – tām jānorit valdības noteiktajā kārtībā par personu atrašanos sabiedriskās vietās.
Šajās dienās vairāki iedzīvotāji ir vērsušies pašvaldībā ar sūdzībām, ka sevišķi bezatbildīga cilvēku rīcība novērota Gulbenes stadionā: pusaudži barā spēlē bumbu, atpūšas stadiona tribīnēs vai vienkārši tur pavada laiku. Atgādinājums un aicinājums vecākiem skaidrot saviem bērniem pandēmijas nopietnību un neprognozējamām, pat letālām sekām. Tāpat pusaudžiem ir jāiemāca respektēt Latvijas valdības pieņemtie lēmumi.
Turpmāk pie katra sporta infrastruktūras objekta Gulbenes novadā tiks izvietotas informācijas zīmes. Par noteikumu neievērošanu tiks piemērots administratīvais sods.
Atkārtoti aicinām uz atbildīgu rīcību, jo no tās ir atkarīga mūsu nākotne.

sporta laukumi

Jana Igaviņa, Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste