Drukāt

talka20Jau pēc nedēļās, 16.maijā, visā Latvijā norisināsies tradicionālā Lielā Talka. Ņemot vērā valstī izsludinātu ārkārtējo situāciju Covid-19 izplatības ierobežošanai, šoreiz uzsvars tiek likts uz SOLO, DUO vai ĢIMENES talku. Ja arī Tu šajā dienā plāno padarīt kādu Latvijas stūrīti tīrāku, sazinies ar attiecīgo Gulbenes pilsētas/pagasta pārvaldi ŠEIT.

Lielā Talka aicina cilvēkus doties talkot šādi:

Visus talkotājus aicinām atzīmēt savas talkošanas vietas interaktīvajā kartē, kuru atradīsiet Lielās Talkas mājas lapā https://talkas.lv/pieteikt-talku/, kurā šogad ir notikušas izmaiņas:

Līdz ar labiekārtošanas vai uzkopšanas talkas vietas atzīmēšanu kartē, cilvēks saņems pieeju savam talkas profilam, kas ļaus dalīties ar informāciju par konkrēto talkošanas vietu sociālajos tīklos. Tas arī koordinatoriem ļaus labāk komunicēt talkošanas vietas, kā arī apzināt potenciālo talkotāju skaitu tajās.

Mūsu pienākums ir būt veseliem, pietiekami daudz laika pavadīt svaigā gaisā, kā arī saglabāt Latviju tīru un zaļu nākamajām paaudzēm. Būsim piesardzīgi un atbildīgi, bet nezaudēsim optimismu!

Plašāku informāciju par Lielo Talku atradīsiet ŠEIT.

Dace Kurša,
Gulbenes novada pašvaldības
Īpašumu pārraudzības nodaļas
vides pārvaldības speciāliste