Pieredzes stastu kokteilis

30.maijā pulksten 18.00 Gulbenē norisināsies sarunu vakars “Pieredzes stāstu kokteilis”. Vakara gaitā būs iespējams dzirdēt divus stāstus – Kristīne Šķendere  atklāti stāstīs par savu pieredzi Amerikas savienotajās valstīs (ASV) un Inga Raine dalīsies pieredzē, kuru guva Meksikā.

“Pasākuma formāts ir neformāls un atklāts – veltīts sarunām par pārdzīvojumiem un piedzīvojumiem saistībā ar dzīvi svešumā.” teic Lauris Šķenders, Gulbenes novada Izglītības pārvaldes projektu vadītājs, pasākuma organizators.

Sarunu vakara mērķis ir stiprināt vietējo kopienu un piederības sajūtu, organizējot spilgtāko stāstu sēriju, lai atklātu izaicinājumus, iespējas, problēmsituācijas un risinājumus atgriežoties Latvijā, Gulbenē uz dzīvi. Gulbenes novada teritorijas bagātību un sociāli ekonomisko vērtību apzinājušies vairāki novadnieki, kuri pavadījuši ārvalstīs kādu savu dzīves daļu un šobrīd jau atgriezušies dzimtenē.

Pasākums norisināsies Gulbenē, Skolas ielā 1B. Labu laikapstāku gadījumā – ārā.

Saistībā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem, vietu skaits pasākumā ir ierobežots – līdz 25 personām. Piesakies, rakstot uz e-pastu: . Pasākumā tiks nodrošināti dezinfekcijas līdzekļi.

Pasākums tiek organizēts projekta “Remigrācijas sekmēšanas pakalpojumi pašvaldībās” ietvaros, sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģionu.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) un Vidzemes plānošanas reģions ir prioritārā pasākuma 2018.-2020. gadam "Pilotprojekts pašvaldībās remigrācijas veicināšanai "Reģionālās remigrācijas koordinators"" realizāciju. Vidzemes reģionā remigrācijas koordinatora pienākumus veic Ija Groza, kontaktinformācija: e:pasts: , Mob.t.: 29287585

Kaiva Upleja,
Vidzemes plānošanas reģiona pārstāve,