Drukāt

Gerbonis mazsGulbenes novada pašvaldība informē, ka pamatojoties uz Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informāciju par to, ka pēdējo dienu laikā Gulbenes novadā nav konstatēti jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi, savukārt visi līdz šim konstatētie gadījumi tiek kontrolēti no atbildīgo dienestu puses, ir pieņemts lēmums nepagarināt 2020.gada 28.jūlijā izdotajā rīkojumā noteiktos ierobežojumus. Līdz ar to no 2020.gada 13.augusta Gulbenes novada pašvaldības iestādes atkal tiks atvērtas klātienes apmeklējumiem, ievērojot visas epidemioloģiskās prasības.

Gulbenes novada pašvaldība ir saņēmusi SPKC situācijas izvērtējumu par Covid-19 izplatību Gulbenes novadā. Kopumā uz 2020.gada 11.augustu Gulbenes novadā ir reģistrēti 18 laboratoriski apstiprināti ar Covid-19 inficēšanās gadījumi. Visos gadījumos ir veikta epidemioloģiskā izmeklēšana, tie ir izzināti, un faktu par nekontrolētu Covid-19 infekcijas izplatīšanos Gulbenes novadā pašreiz nav.

Gulbenes novada pašvaldība pateicas iedzīvotājiem par sapratni un iesaistīšanos Covid-19 izplatīšanās novēršanas pasākumos Gulbenes novadā!

Gunta Kalmane,
Gulbenes novada pašvaldības
vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste