Domes vadība

Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis 28.oktobrī tiksies ar VSIA "Autotransporta direkcija" pārstāvjiem, lai pārrunātu SIA “Gulbenes autobuss” autobusu maršrutu tīklu. 29.oktobrī A.Apinītis vadīs kārtējo Gulbenes novada domes sēdi. Tajā ir tiesīgs piedalīties ikviens interesents.

Gulbenes novada domes izpilddirektore Guna Švika šonedēļ ar Gulbenes novada domes Finanšu un ekonomikas nodaļas speciālistiem un pārvalžu vadītājiem pārrunās jautājumus, kas saistīti ar 2016.gada budžeta veidošanu. Savukārt 26.oktobrī kopā ar Finanšu un ekonomikas nodaļas speciālistiem dosies pieredzes apmaiņā uz Alūksnes novada pašvaldību.

Kultūra

Gulbenes novada bibliotēka 27.oktobrī organizē Eiropas kultūras vakaru, kad viesos ieradīsies pārmaiņu treneris Arturs Šulcs un deju skolotājs Viktors Leimanis. 29.oktobrī ikviens interesents ir laipni gaidīts tikties ar rakstnieci, režisori, Latvijas TV raidījuma “100 grami kultūras” vadītāju Kristīni Želvi.

Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs šonedēļ organizē aktivitātes skolēniem, aicinot darboties radošajās darbnīcās par Helovīna tēmu. Nodarbībām jau ir pieteikušies 17 bērni.

27.oktobrī kopā sanāks sesto Gulbenes novada svētku organizatoru darba grupa. Plānots, ka novada svētki notiks 2016.gada 6.augustā Jaungulbenē.

29.oktobrī Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļa organizē Gulbenes novada amatierteātru vadītāju sanāksmi, lai pārrunātu šīs jomas aktualitātes jaunajā sezonā.

Izglītība

Šonedēļ Gulbenes novada skolu audzēkņiem ir rudens brīvlaiks, savukārt pedagogi piedalās dažādos kursos un semināros. Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļa 27.-29.oktobrī Jaungulbenē organizē kursus par globālo izglītību novada pedagogiem.

Projekti, Attīstība

27.oktobrī Gulbenes novada domes speciālisti Valmierā piedalīsies projekta “Lietpratīga pārvaldība un Latvijas pašvaldību veiktspējas uzlabošana” sanāksmē par pašvaldību mārketinga stratēģiju izstrādi.

28.oktobrī Gulbenes novada domes pārstāvji dosies uz Rīgu, kur Kultūras ministrijā aizstāvēs projekta ideju par Sarkanās pils atjaunošanu Gulbenē.

Plānots šonedēļ uzsākt Stāmerienas stacijas jumta rekonstrukcijas darbus. Būvnieks iekārtos laukumu un sāks vecā jumta demontāžas darbus.

Baložu ielā Gulbenē turpinās pārbūves darbi. Tiek izbūvēta kanalizācijas sistēma – liek caurules, iekārto akas.

Attīstības un projektu nodaļas speciālisti šonedēļ plāno piedalīties semināros par zemes dzīļu izmantošanu un problēmām būvniecības procesos.

Iepirkumi

Iepirkumu nodaļas speciālisti gatavos dokumentāciju iepirkumu izsludināšanai par Gulbenes stadiona skrejceļa pārbūvi un pasažieru mikroautobusa iegādi Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolai.

Jaunatnes lietas

28.oktobrī Rankas pagasta jauniešu iniciatīvu centrā “B.u.M.S” jaunatnes darbiniekiem un jauniešiem tiek organizētas apmācības komunikāciju un laika menedžmenta jomā.

Laikā no 29. līdz 31.oktobrī Gulbenes novada jaunatnes lietu speciāliste, jaunatnes darbinieki un jaunieši Rīgā piedalīsies strukturētā dialoga IV cikla noslēguma konferencē. Pasākumā piedalīsies arī politiķi, ministriju pārstāvji.

30.oktobrī Gulbenes Spārītes parkā notiks patriotiskās spēles „Jaunie Rīgas Sargi: atceries Lāčplēšus!” 4.posms. Jaunieši tiek aicināti veidot komandas un piedalīties. Gulbenes novada domes līdzfinansējums šim posmam - EUR 1000. Labākā komanda dosies uz finālu Daugavpilī.

Būvvalde

Šonedēļ Gulbenes novada būvvalde pieņems ekspluatācijā LPKS „Vidzemes agroekonomiskā kooperatīvā sabiedrība” jauno būvi – laboratoriju.

Pilsētā

Gulbenes pilsētas pārvalde šonedēļ sadarbībā ar SIA “ALBA” un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu pārbaudīs hidrantus, atjaunos to krāsojumu. Savukārt Gulbenes labiekārtošanas iestāde pamazām rotā pilsētu gaidāmajiem valsts svētkiem.

Gunta Krevica, Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste