120840843 1188068791565099 7908764831891148951 n

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Gulbenes novada pašvaldību un biedrību "Uzņēmēji Gulbenes novadam" aicina interesentus piedalīties seminārā "LEAN personāla atlasē".

Talantu piesaistes aktualitāte arvien palielinās. Personāla speciālisti un vadītāji ikdienā sastopas ar dilemmas jautājumiem   - vai pieņemts pareizais lēmums, vai personai ir darba vajadzībām atbilstošas prasmes, vai personība iekļausies organizācijas mikrovidē?

Personāla atlase ir kas vairāk kā sludinājumu izvietošana un piedāvājuma izteikšana potenciālajam kandidātam. Esošā situācija rosina uzņēmumus kļūt aizvien inovatīvākiem potenciālo darbinieku piesaistē.

Lai rastu jautājumus par LEAN principu iespējām, kā tos var izmantot, lai radītu labāko pieeju personāla atlasē un parādītu vērtību pievienojošu personāla atlasi, par to sarunās ar lektori, cilvēkresursu eksperti -  Ilvu Bērziņu.

Kursa ieguvumi:

  1. Izpratne par LEAN pieejas izmantošanu personāla atlasē;
  2. Prasme analizēt personāla atlases procesu un noteikt darbības, kas pievieno vērtību biznesam;
  3. Zināšanas par zudumiem personāla atlasē;
  4. Prasme izvērtēt esošo personāla atlases procesu;
  5. Pamatsoļi LEAN ieviešanai organizācijā.

Norises laiks: 15.10.2020. plkst. 15.00-17.00

Norises vieta: Gulbenes kultūras centra spoguļu zāle, O.Kalpaka iela 60, Gulbene.

Dalība: bezmaksas.

Iepriekšēja reģistrācija obligāta līdz 13.10.2020: http://ej.uz/gulbene_151020

Semināru vada: Ilva Bērziņa, EXPgroup valdes locekle

Ilva Bērziņa ir  eksperte cilvēkresursu nozarē. Ikdienā Ilva kā uzņēmēja konsultē citus biznesu vadītājus caur šo unikālo prizmu – personāla vadītājs un uzņēmējs vienā veidolā.  Ilvas izveidotais uzņēmums EXPgroup uzņēmējiem piedāvā mūsdienīgus cilvēkresursus pakalpojumus – efektīvu komandu veidošanu, biznesa un personāla stratēģijas izstrādi, atlasi ar mārketinga elementiem, funkciju auditus kā efektivitātes uzlabošanas rīku. Pieredzi cilvēkresursu vadībā ieguvusi, strādājot tādos uzņēmumos kā Latvenergo, Nordic Partners, YIT Construction, LIDO, Grindex, RePharm, Euroaptieka, Tallink Latvija.

Papildu kvalifikācija: ASV biznesa konsultāciju kompānijas pārstāvniecības Baltijā BOSI Nordic BOSI pieejas sertificēta konsultante, Lumina Learning attīstības un psihometriskās novērtēšanas sertificēta praktiķe, Nīderlandes Hellingera institūta Organizāciju sistēmisko sakārtojumu sertificēta fasilitatore.