Domes vadība

Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis 2.novembrī Gulbenes novada domē tiksies ar Gulbenes vidusskolas 4.klases skolēniem, lai iepazīstinātu viņus ar pašvaldības darbu un domes priekšsēdētāja darba ikdienu. Tikšanās notiks līdzdalības metodes “Saldējums ar lielajiem” ietvaros. Savukārt šīs pašas dienas noslēgumā A.Apinītis apmeklēs Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeju, kur plkst.17:00 tiks atklāta mākslinieces Laimas Lupiķes izstāde “Laimas krāsu spēles”.

3.novembrī A.Apinītis tiksies ar SIA “Valmieras televīzija” pārstāvjiem, lai pārrunātu sadarbību 2016.gadā. Gulbenes novada dome ar SIA “Valmieras televīzija” sadarbojas kopš 2011.gada. TV sižeti par aktuālo Gulbenes novadā tiek pārraidīti vismaz trīs reizes mēnesī kanālā “Re:TV”.

4.novembrī A.Apinītis Rīgā piedalīsies biedrības „Reģionālo attīstības centru apvienība” biedru sanāksmē un valdes sēdē, kuru apmeklēs arī tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs. Šajā dienā plānots piedalīties arī Latvijas Pašvaldību savienības domes sēdē, kur kopā ar Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Kasparu Gerhardu diskutēs par valsts plānu par patvēruma meklētāju uzņemšanu un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas piedāvājumiem administratīvi teritoriālās reformas turpināšanai.

5.novembrī Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis plāno parakstīt sadarbības līgumu ar Latvijas Nacionālo teātri par R.Blaumaņa lugas “Skroderdienas “Silmačos”” spēlēšanu Druvienas Silmaču brīvdabas estrādē 2016.gada 23.jūnijā.

A.Apinītis 5.novembrī Gulbenes kultūras centrā piedalīsies Gulbenes novada jauniešu forumā.

6.novembrī A.Apinītis piedalīsies publiskajā apspriedē par apstiprinātajiem kritērijiem un kārtību, kādā Gulbenes novada dome noteiks pašvaldības pārbūvējamos grants ceļus Lauku attīstības programmas (LAP) investīciju pasākuma “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” ietvaros, kā arī jau izvirzītajiem ceļiem/ceļu posmiem to prioritārā secībā.

Gulbenes novada domes izpilddirektore Guna Švika šonedēļ ar pārvalžu vadītājiem apspriedīs budžeta pieprasījumus 2016.gadam.

2.novembrī G.Švika vadīs pretendentu atlases komisiju, kur tiks izvērtēti kandidāti Gulbenes novada domes iepirkumu speciālista amatam. Kopumā uz izsludināto vakanci bija pieteikušies 16 pretendenti, bet uz pārrunām uzaicināti 9.

4.novembrī G.Švika Rīgā piedalīsies Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas sanāksmē, bet 5.novembrī kopā ar Finanšu un ekonomikas nodaļas speciālistiem strādās pie 2016.gada budžeta plāna.

6.novembrī G.Švika vadīs Gulbenes novada pagastu un pilsētas pārvalžu vadītāju kārtējo sanāksmi un piedalīsies publiskajā apspriedē par apstiprinātajiem kritērijiem un kārtību, kādā Gulbenes novada dome noteiks pašvaldības pārbūvējamos grants ceļus.

Kultūra

3.novembrī Gulbenes novada bibliotēkā norisināsies Eiropas kultūras vakars "Pasaule - man iedvesma". Viesos būs azartiskais ceļotājs un mūziķis Hardijs Madzulis.

6.novembrī plkst. 18:00 Gulbenes kultūras centrā Gulbenes novada bibliotēka un Vītola izdevniecība rīko Gulbenes novada autoru apsveikumu dzejoļu krājuma "Mīļumā dots - no sirds dots" atvēršanas svētkus.

7.novembrī Gulbenes novada bibliotēkā norisināsies augsta emocionālā intelekta treniņš, kur būs iespēja uzzināt kā attīstīt pozitīvus ieradumus, kā vadīt savas smadzenes u.c. noderīgas lietas.

Gulbenes novada bibliotēka gatavojas akreditācijai, lai iegūtu reģionālās nozīmes bibliotēkas statusu.

2.novembrī Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejā plkst.17:00 atklās mākslinieces Laimas Lupiķes izstādi “Laimas krāsu spēles”.

Izglītība

5.novembrī noslēdzas pieteikumu iesniegšana konkursam “Gada skolotājs”.

6.novembrī Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas pārstāvji Rīgā piedalīsies XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku izvērtējuma konferencē.

6.-7.novembrī Gulbenes novada izglītības iestāžu vadītāji piedalīsies kursos par bērnu tiesību aizsardzības jautājumiem.

Projekti

Turpinās Baložu ielas pārbūves darbi, kā arī noslēgumam tuvojas Liedes tilta atjaunošanas projekts. Tiltu ekspluatācijā plānots nodot nākamnedēļ.

Iepirkumi

Šonedēļ plānots izvērtēt iesniegtos pieteikumus iepirkumiem par Gulbenes pilsētas ielu ikdienas uzturēšanas darbiem un par apkures sistēmas izbūvi Rīgas ielā 65, Gulbenē. Tiks sagatavots līgums par kokskaidu granulu piegādi.

Jaunatnes lietas

2.-4.novembrī Gulbenes novada domi apmeklēs skolēni no Lejasciema vidusskolas, Gulbenes vidusskolas un Gulbīša vidusskolas, lai izzinātu pašvaldības darbu. Gulbenes novada domes vadība, deputāti un speciālisti minētās skolas apmeklēja Karjeras nedēļas ietvaros, bet tagad skolēni domē ierodas atbildes vīzīte.

5.novembrī Gulbenes kultūras centrā norisināsies Gulbenes novada jauniešu forums.

5.-6.novembŗi Gulbenes novadā viesosies jaunatnes darbinieki no Gulbenes novada sadraudzības pašvaldības Rietavas (Lietuva). Tiks apmeklēts Lejasciema pagasta jauniešu centrs “Pulss” un pārrunāts kopīga projekta realizācijas iespējas.

Sports

7. un 8.novembrī uz Lietuvas sadraudzības pilsētu Rietavu dosies Gulbenes volejbola dāmu un kungu komandas, lai piedalītos volejbola turnīrā "Rietavas Mayor`s Cup".

Dažādi

4.novembrī Gulbenes novada domē norisināsies biedrības “Sateka” organizēta diskusija ar Gulbenes novada politiķiem: „Pārmaiņas sākas ar Tevi!”. Mērķa grupa - nevalstiskās organizācijas, kurām ir interese iesaistīties Gulbenes novada attīstības jautājumu risināšanā, aktīvi līdzdarbojoties dažādu noteikumu, ieteikumu izstrādē un to ieviešanā, sadarbojoties ar Gulbenes novada domes speciālistiem un deputātiem.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste