paldies mGulbenes novada pašvaldība no sirds pateicas ikvienam Gulbenes un Balvu slimnīcas darbiniekam, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādēm, kā arī Gulbenes novada pašvaldības sociālās aprūpes centru “Jaungulbenes Alejas”, “Siltais” un “Dzērves” kolektīviem par nesavtību, izturību, pacietību un spēku šajā sarežģītajā laikā, kad visa pasaule cīnās ar Covid-19 vīrusa ierobežošanu.

Mēs augstu novērtējam to, ar kādu rūpību, pašaizliedzību, atbildību un drosmi jūs veicat savus darba pienākumus, dzīvību glābšanās un cilvēku aprūpē pieliekot ne tikai rokas, bet arī savu dvēseli. Mēs esam pārliecināti par jūsu profesionalitāti, un jūtamies droši, zinot, ka mums ir uz ko paļauties!

Paldies!

Uzmanību!

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, Nacionālais veselības dienests (NVD) atgādina, ka gadījumos, kad nepieciešama medicīniska palīdzība, vispirms jāsazinās ar ģimenes ārstu vai nepieciešamo ārstniecības pakalpojumu sniedzēju telefoniski vai elektroniski. Bez iepriekšēja pieraksta doties nedrīkst, tostarp arī gadījumos, ja ir ģimenes ārsta nosūtījums pie ārsta speciālista vai nepieciešama konsultācija akūtas saslimšanas vai hroniskas vainas paasinājuma gadījumā.

Vienlaikus NVD informē, ka sākot ar šā gada novembri Covid-19 pozitīviem pacientiem un kontaktpersonām, kuru veselības stāvoklis  neļauj gaidīt nepieciešamā pakalpojuma saņemšanu pēc atveseļošanās, ir iespēja saņemt ambulatoros veselības aprūpes pakalpojumus konkrētās ārstniecības iestādēs (piemēram, rentgens, ginekologs, ķirurgs, kardiologs, laboratoriskie izmeklējumi u.c.). Ārstniecības iestāžu un pakalpojumu saraksts pieejams NVD mājas lapā vai nepieciešamo informāciju iespējams noskaidrot, zvanot uz NVD bezmaksas konsultatīvo tālruni 8000 1234.