Plakats 27.0127.janvārī Vidzemes plānošanas reģiona rīkotajā tiešsaistes seminārā “Energoefektivitātes un atjaunojamo energoresursu projektu vērtēšana un finansēšana” pieredzē dalīsies arī Gulbenes novada pašvaldības Projektu un attīstības nodaļas vadītājs Jānis Barinskis, kurš runās par vides projektu ieviešanu pašvaldībā.

Kā informē tā organizatori, seminārs būs noderīgs energoefektivitātes projektu sagatavošanas darbā, palīdzot izprast, kādai informācijai lēmumu pieņēmējiem jāpievērš uzmanība.

Pašvaldībām nereti nākas izvēlēties, kurus objektus atjaunot pirmos. Seminārā apskatīsim, kā efektīvāk veikt šo izvēli un izvērtēt energoefektivitātes projektus gan no plānošanas viedokļa, gan izvērtējot to ekonomiskos rādītājus un rīkojot iepirkumus.

 Vēl šajā seminārā pieredzē dalīsies SIA “Ekodoma”  pārstāve Marika Rošā, kura mēģinās sniegt atbildes uz jautājumu, kā vērtēt energoefektivitātes un atjaunojamo

energoresursu projektus pašvaldībā. Savukārt Vidzemes plānošanas reģiona pārstāvis Jānis Ikaunieks runās par rīkiem projektu rentabilitātes vērtēšanā, Zane Bilzēna, LVIF pārstāve, informēs par viedajām finansēm gudrām ēkām, bet Valdis Bārda, Alojas novada pašvaldības priekšsēdētājs, dalīsies pieredzē par savas pašvaldības pieredzi zaļā iepirkuma īstenošanā bibliotēkas ēkas celtniecībai.

Dalību seminārā var pieteikt līdz 26. janvārim, reģistrējoties saitē:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd9IW_oM1lxp5qEtTlkDiyVqsJ_2AUPp7PgZ5rJyAE3mR40Aw/viewform

Pēc reģistrācijas, tuvojoties pasākumam, katram dalībniekam tiks nosūtīta Zoom platformas saite tiešsaistes semināram.

Jana Igaviņa,

Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste