Domes vadība

9.novembrī pulksten 14:00 Gulbenes novada domē tiksies Alūksnes, Cesvaines un Gulbenes novada speciālisti, lai pārrunātu iespēju par kopīga projekta pieteikuma iesniegšanu Kultūras ministrijas pārziņā esošā SAM 5.5.1. „Saglabāt, aizsargāt un attīstīt nozīmīgu kultūras un dabas mantojumu, kā arī attīstīt ar to saistītos pakalpojumus” ietvaros. Sarunās piedalās Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis, Gulbenes novada domes izpilddirektore Guna Švika un konsultante - priekšsēdētāja palīdze Liāna Jansone.

11.novembrī pulksten 8:30 notiks kārtējā Gulbenes novada domes sēde, bet pulksten 18:00 – Lāčplēša dienas aktivitātes, kurās piedalīsies domes vadība.

Lai pārrunātu veselības aprūpes jautājumus un pašreizējo situāciju, 12.novembrī pulksten 12:30 ar domes priekšsēdētāju tiekas Sigita Alhimoviča, Nacionālā veselības dienesta Vidzemes nodaļas vadītāja un Jānis Antaņevičs, Gulbenes novada sociālā dienesta vadītājs.

12.novembrī Gulbenes novada domes konsultante - priekšsēdētāja palīdze Liāna Jansone piedalīsies projekta “Lietpratīga pārvaldība un Latvijas pašvaldību veiktspējas uzlabošana”T2 darba grupas sanāksmē, kas notiks Kocēnu novadā.

13.novembrī pieredzes apmaiņā uz Dobeles pašvaldību dosies gan domes vadība, nodaļu vadītāji, gan pagastu un pilsētas pārvaldnieki.

Kultūra, izglītība, jaunatnes darbs

No 9.līdz 15.novembrim visā Latvijā risinās Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļa, kuras tēma – “Draudzība Ziemeļos”. Nedēļas garumā notiks dažādi pasākumi arī Gulbenes novada bibliotēkās.

No 9.novembra uz novada skolām dodas Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja speciālisti, lai kopā ar skolēniem runātu par nozīmīgākajiem faktiem Latvijas vēsturē, sagaidot valsts svētkus.

10.novembrī novada skolu direktori dosies pieredzes apmaiņā uz Kalsnavas pamatskolu.

11.novembrī tiks izvērtēti konkursa “Gada skolotājs 2015” nominantu pieteikumi. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti tradicionālajā pedagogu pasākumā, kas notiks 4.decembrī Gulbenes kultūras centrā.

12.novembrī – Gulbenes novada bibliotēkas akreditācija.

12.novembrī pulksten 18:00 Gulbenes novada bibliotēkā saruna ar rakstnieku Jāni Ūdri „Grāmatas Braila rakstā un audiogrāmatas - iespēja nezaudēt saikni ar literatūru".

12.novembrī ikmēneša darba sanāksmē tiksies novada kultūras darbinieki. Tāpat šajā dienā kopā pulcēsies novada jaunatnes darbinieki, lai izvērtētu padarīto un uzsāktu gatavoties jauniešu balvu pasniegšanas ceremonijai “Gada atsitiens 2015”, kas notiks 2016.gada janvārī.

12.novembrī uz Rīgu dosies Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls un Gulbenes novada domes Attīstības un projektu nodaļas vadītāja Daiga Muktupāvela, lai piedalītos Globālās izglītības nedēļas 2015 pasākumos. Viņi kā eksperti prezentēs paveikto projektā “Globālās izglītības sabiedrības veidošana”. Savukārt nākamajā dienā – 13.novembrī – aktivitātes LU studentu auditorijai vadīs Gulbenes novada valsts ģimnāzijas, Gulbenes 2.vidusskolas un Lizuma vidusskolas skolotājas.

Iepirkumi

Šajā nedēļā plānots izvērtēt pretendentu iesniegtos piedāvājumus iepirkumā “ZZ Dats Vienotās Pašvaldību Sistēmas (VPS) programmatūras uzturēšanas un datu izmitināšanas pakalpojumi 2016.gadam” un “Jauna vai mazlietota pasažieru mikroautobusa iegāde Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas vajadzībām”. Turpinās piedāvājumu izvērtēšana atklātā konkursā “Gulbenes pilsētas ielu ikdienas uzturēšanas darbi”. Tāpat šonedēļ tiek gatavots nolikums iepirkumam par apkures katla iegādi Gulbenes novada domes īpašumā esošajai ēkas ar adresi “Jaungulbenes Alejas”, Jaungulbene, Jaungulbenes pagasts, Gulbenes novads.

Jana Igaviņa,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste