jspa9.februārī tiešraidē norisinājās programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” līdzšinējā perioda noslēguma un jaunā perioda uzsākšanas svinīgs pasākums “Izaugsmes ceļojums”, kura laikā 11 dažādās nominācijās tika godināti aizvadītā programmu darbības perioda aktīvākie un veiksmīgākie projektu īstenotāji, kas ar savu darbu veicinājuši jaunatnes jomas izaugsmi. Balvu nominācijā “Starpinstitucionālā sadarbība” saņēma Gulbenes novada pašvaldība.

Gulbenes novada pašvaldība programmu īstenošanas periodā īstenojusi 38 projektus.

"Ceļā uz jaunatnes politikas īstenošanu projekti ir lielisks atbalsta instruments, kā šajā procesā iesaistīt dažādas institūcijas un iestādes," apbalvošanas laikā teica pasākumā vadītājs Vilis Brūveris.

Pasākuma laikā tika sniegts atskats uz programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” sasniegumiem, kā arī gūta iedvesma un iezīmēti virzieni jaunajam programmu periodam, kas sāksies jau drīz.

Tāpat visiem tiešraides vērotājiem bija iespēja iepazīties ar jauno programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpusa” periodu un JSPA plānotajiem pasākumiem 2021. gadā.

Gunta Kalmane,
Gulbenes novada pašvaldības
vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste