Drukāt

Karte vakcinācijaiPamatojoties uz Nacionālā veselības centra informāciju, ikviens interesents var iepazīties ar Covid-19 vakcinācijas kabinetu karti Latvijā.

Saraksts ar ārstniecības iestāžu un ģimenes ārstu prakšu adresēm un kontaktinformāciju, kur var veikt vakcināciju pret Covid-19,  pieejams kartē. Ārstniecības iestāžu un ģimenes ārstu prakšu kontaktinformācija skatāma tabulā zem kartes - iespējams izvēlēties filtru meklēšanai pēc iestādes veida, ārstniecības iestādes nosaukuma vai adreses.

Pēc kartē norādītās informācijas vakcinēšanos prioritārajām grupām Gulbenes novada teritorijā veic 14 ģimenes ārstu prakses: Ievas Grīnšteines ģimenes ārsta prakse Gulbenē, Daces Jansones ģimenes ārsta prakse Gulbenē, Intas Krēsliņas ģimenes ārsta prakse Gulbenē,  Intas Luguzes ģimenes ārsta prakse Gulbenē un Litenē,  Egīla Luguža ģimenes ārsta prakse Gulbenē, Maritas Luikas ģimenes ārsta prakse Gulbenē, Baibas Mezītes ģimenes ārsta un arodveselības un arodslimību ārsta prakse Lizumā un Druvienā, L.Vebruāles ārstu prakse Jaungulbenē, Sandras Miķelsones ģimenes ārsta prakse Lejasciemā, Daces Mūrnieces ģimenes ārsta prakse Tirzā un Rankā un J. Seļicka ārstu prakses individuālais uzņēmums Stāmerienā. Par vakcinācijas norisi aicinām sazināties ar saviem ģimenes ārstiem.

Centrs atgādina, ka informācija kartē ir mainīga un regulāri tiks papildināta, jo ģimenes ārstu iesaistīšanas vakcinācijas procesā notiek pakāpeniski.

Jana Igaviņa,
Gulbenes novada pašvaldības
vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste