web zinas bildeAr prieku paziņojam, ka Gulbenes novada pašvaldība ir atjaunojusi un uzlabojusi mobilās lietotnes “GulbeneLV” funkcionalitāti, šādā veidā iedzīvotājiem nodrošinot mūsdienīgu platformu ikdienas saskarsmei par notiekošo pašvaldībā. “GulbeneLV” ļauj tās lietotājiem operatīvi saņemt paziņojumus par aktualitātēm novadā, ērti piekļūt pašvaldības e-pakalpojumiem, izteikt viedokli ātrajās aptaujās, kā arī vienkāršā veidā ziņot par pamanītām saimnieciskām problēmām pilsētā un pagastos. Turklāt pēc tam būs iespējams arī novērtēt iesniegtā ziņojuma apstrādi – vai atbilde bija ātra, vai skaidrojums bija saprotams, vai risinājums bija apmierinošs.

Kā darbojas lietotne „GulbeneLV”?

Lai sāktu izmantot lietotni, vispirms ir jādodas uz Google Play vai App Store platformu (atkarīgs no viedtālruņa operētājsistēmas), jālejupielādē tā, jāreģistrējas tajā, norādot tikai savu tālruņa numuru, tādējādi saglabājot anonimitāti, un jāizvēlas sava dzīvesvieta – Gulbenes pilsēta vai kāds no 13 pagastiem. Nepieciešamības gadījumā jebkurā laikā lietotnes iestatījumos ir iespējams mainīt/norādīt citu Gulbenes novada administratīvo teritoriju kā savu dzīvesvietu. Mobilā lietotne “GulbeneLV” ir pieejama bez maksas.

Aicinām izmantot  aplikāciju „GulbeneLV”, lai ātri un vienkārši saņemtu informāciju par svarīgiem paziņojumiem un aktualitātēm Gulbenes novada pašvaldībā, lai ziņotu par problēmām novadā, piemēram, par automašīnu nepareizu novietošanu, ielu apgaismojuma traucējumiem, daudzdzīvokļu namu apsaimniekošanu, ielu un ceļu stāvokli, sabiedrisko kārtību un apkārtējo vidi, atkritumiem, sabojātām norādes zīmēm un citu.

Par aplikācijas instalēšanu un lietošanu:

  1. lejupielādē aplikāciju App Store vai Google Play veikalā (meklētājā ievadi GulbeneLV);
  2. ievadi savu tālruņa numuru;
  3. sagaidi īsziņu ar pieczīmju autorizācijas kodu, un ievadi to norādītajā laukā;
  4. izvēlies kādu no sarakstā esošajām Gulbenes novada pašvaldības administratīvajām teritorijām, kurā dzīvo;
  5. esi pabeidzis reģistrēšanos, vari saņemt un nosūtīt ziņojumus, piekļūt; pašvaldības e-pakalpojumiem, piedalīties aptaujās.

Ņem vērā! Ja lietotne ir bijusi lejupielādēta jau iepriekš, tad tagad ir nepieciešams veikt tās atjauninājumu savā viedtālrunī, lai varētu piekļūt tās jaunajām funkcijām!

Gunta Kalmane,
Gulbenes novada pašvaldības
vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste