Drukāt

talkas logo24.aprīlī no plkst.9.00 līdz 15.00 vienlaicīgi visā Latvijā norisināsies Lielā Talka. Aicinām iedzīvotājus piedalīties un sakopt Gulbenes novada teritoriju!

KUR TALKOT?

Vari sakopt savu privātīpašumu, vai tuvāko talkošanas vietu noskaidro mājas lapā www.talkas.lv. Tur Tu vari reģistrēt savu talkas vietu, kā arī apskatīt visas oficiāli reģistrētās talku vietas, ko organizē pašvaldības, izglītības iestādes, organizācijas, uzņēmumi, kā arī brīvprātīgie entuziasti. Izvēlies tuvāko vai interesantāko talku un 24. aprīlī pievienojies tai! Katrā reģistrētajā talkas vietā ir sava atbildīgā persona. Piefiksē viņa tālruņa numuru, lai nepieciešamības gadījumā vari sazināties.

KĀ TALKOT COVID-19 LAIKĀ?

KUR SAŅEMT ATKRITUMU MAISUS?

Lielās Talkas atkritumu maisus talcinieki Gulbenes novadā varēs saņemt bez maksas pilsētas un pagastu pārvaldēs, iepriekš sazinoties. Kontaktinformācija ŠEIT.

KUR ATSTĀT PIEPILDĪTOS MAISUS?

talkas maisi

Lielajā Talkā aicinām ne tikai vākt atkritumus, bet darīt arī citus labus darbus – stādīt kokus, radīt brīnišķīgas puķu dobes, labiekārtot māju pagalmus, izgatavot putnu būrīšus, atjaunot žogus, soliņus, tiltiņus. Dzīvosim skaisti! Lai prieks Tev pašam un pārējiem! Latvijai BŪT zaļai!

Plašāku informāciju par Lielo Talku atradīsiet https://talkas.lv/

Dace Kurša,
Gulbenes novada pašvaldības
Īpašumu pārraudzības nodaļas
vides pārvaldības speciāliste