Domes vadība

Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis un Gulbenes novada domes izpilddirektore Guna Švika 16.novembrī Rīgā piedalās darba sanāksmē Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijā.

Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis 16.novembrī Cēsīs piedalīsies Latvijas Republikas Ministru kabineta balvu pasniegšanas ceremonijā.

17.novembrī A.Apinītis Rīgā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā, pārrunās jautājumus par komunālās saimniecības attīstību.

18.novembrī Gulbenes kultūras centrā svinīgas pieņemšanas laikā pie domes priekšsēdētāja A.Apinīša tiks pasniegti Gulbenes novada domes Goda diplomi, Atzinības raksti, Pateicības raksti.

19.novembrī plkst.9:00 norisināsies Gulbenes novada domes apvienotā Tautsaimniecības un Finanšu komitejas sēde, bet plkst.11:00 - Izglītības, kultūras un sporta komisijas sēde. Abās komitejās piedalīsies domes vadība.

20.novembrī Gulbenes novada domes vadībai notiks darba sarunas ar Gulbenes novada pārvalžu vadītājiem un Finanšu un ekonomikas nodaļas speciālistiem.

Izglītība, kultūra, sports

Šonedēļ Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja speciālisti dosies uz Gulbenes novada skolām, lai kopā ar skolēniem un pedagogiem runātu/diskutētu par tēmu "Latvija".

19.novembrī Gulbenes novada bibliotēkā tiks atklāta apgleznotu lakatu izstāde "Katrai savs lakats". Darbu autores - Stradu pagasta radošās studijas dalībnieces. Izstāde būs apskatāma līdz 16.decembrim.

20.novembrī notiks sesto Gulbenes novada svētku organizatoru darba grupas sanāksme. Nākamie Gulbenes novada svētki notiks Jaungulbenes pagastā.

16.novembrī notiks Gulbenes novada domes Sporta komisijas sanāksme. 20.novemvrī plkst.18:00 Gulbenes sporta centrā notiks Zvaigžņu spēle starp Gulbenes vidusskolas un Gulbenes 2.vidusskolas komandām. 21.novembrī Gulbenes sporta centrā norisināsies Gulbenes novada čempionāts volejbolā.

Dažādi

Šonedēļ turpinās “Jauna vai mazlietota pasažieru mikroautobusa iegāde Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas vajadzībām” iepirkuma un “Gulbenes pilsētas ielu ikdienas uzturēšanas darbi” iepirkuma izvērtēšana.

Gulbenes novada būvvaldes speciālisti 20.novembrī Madonā piedalīsies Būvniecības valsts kontroles organizētā informatīvā seminārā par patvaļīgas būvniecības radīto seku novēršanu.

17.novembrī Gulbenes novadā viesosies un ar pašvaldības speciālistiem tiksies neatkarīgās vadības konsultāciju firmas “Civitta” pārstāvji no Latvijas un Ukrainas. Tikšanās laikā tiks prezentēts Gulbenes novads, pašvaldība, kā arī tiks sniegta informācija par pašvaldības sadarbību ar NVO.

17.novembrī norisināsies Gulbenes novada sociālā pakalpojuma iestāžu vadītāju sanāksme, bet 20.novembrī darba sanāksmē kopā pulcēsies Gulbenes novada sociālie darbinieki.

17.novembrī Gulbenes novada dome būs atvērta līdz plkst.15:00.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste