Drukāt

ticŅemot vērā, ka pašreiz vēl tikai tiek izstrādātas vadlīnijas epidemioloģiskās drošības pasākumiem turpmākai kultūras pasākumu norisei, Ģimeņu rallijs Gulbenes novadā un autokoncerts ar grupu “Astro’n’out”, kas bija plānots 20.jūnijā, tiek atcelts.

Informējam, ka nauda par iegādātajām biļetēm uz 20.jūnija pasākumu tiks atgriezta. Dalībniekiem, kas biļetes uz pasākumu iegādājās internetā, nauda tiks automātiski atgriezta kontā, savukārt tiem, kas biļetes pirka “Biļešu paradīzes” kasēs klātienē, jādodas uz kādu no kasēm, kur varēs atgriezt naudu. Sīkāka informācija pa tālruni 26557582 vai e-pastā: .

Gan mēs, Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” sadarbībā ar Gulbenes novada Kultūras pārvaldi, gan novada tūrisma uzņēmēji un arī ikviens pasākuma dalībnieks šo pasākumu ļoti gaidīja un gatavojās tam, tādēļ esam lēmuši, ka pasākums netiks atcelts pavisam, bet pārcelts uz septembri, kad tiksimies Ģimeņu rallijā un noslēguma pasākumā! Ļoti novērtējam, ka uz pasākumu bija pieteicies tik liels dalībnieku skaits, kas vēlējās izbaudīt šo piedzīvojumu, tādēļ aicinām ikvienu sekot līdzi informācijai un gaidīt ziņu par jauno pasākuma norises laiku! Mēs tikmēr turpināsim plānot pasākuma norisi un gatavot pārsteigumus pasākuma dalībniekiem, lai, tiekoties septembrī, pasākums izdotos vēl interesantāks un piedzīvojumiem bagātāks! Un neaizmirstiet – rallija uzvarētājiem (pirmo trīs vietu ieguvējiem) būs lieliskas balvas! Būs arī pārsteiguma balvas dažādās nominācijās!