veetra 22Ņemot vērā aizvadītās nedēļas vētras nodarītos postījumus, Gulbenes pilsētas pārvalde informē, ka Labiekārtošanas iestāde sakopšanas darbus ir uzsākusi, un tie, visticamāk,  turpināsies arī nākamnedēļ. Taču iedzīvotājiem ir jābūt piesardzīgiem, ļaujot vispirms darbu paveikt speciālistiem.

“Lūdzam iedzīvotājus respektēt uzstādītos ierobežojumus (norobežojošās sarkan-baltas lentas)  Gulbenes Vecajos kapos, kas izvietoti lūzušo koku izvākšanai un iedzīvotāju drošībai. Cilvēkus aicinām būt saprotošus un pagaidīt, līdz savu darbu paveiks kopšanas speciālisti. Kapu teritorijā ir daudz aizlūzušu zaru un tādu, kas vienkārši ir ieķērušies kokos, apdraudot tos, kas saviem spēkiem iecerējuši zarus aizvākt. Domājams, ka bez arboristu palīdzības neiztiksim.

veetra 3

veetra 4

veetra 5

veetra 6

veetra 7

veetra 8

veetra 9

veetra 10

veetra 11

veetra 13

veetra 15

veetra 24

Tas pats attiecas uz parkiem, sevišķi, Spārītes parka teritoriju. Aicinu pilsētniekus pastaigām vai skriešanai izvēlēties drošas takas – piesardzībai paraugieties, kas jums ir virs galvas,” informē Gints Āboliņš, Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs.

Jana Igaviņa, Gulbenes novada pašvaldības  sabiedrisko attiecību speciāliste