Drukāt

gerbbmpGulbenes novada pašvaldība sadarbībā ar SIA "Gulbenes autobuss" 2021.gada 24. un 25.jūlijā organizē autobusa reisus uz/no Tanslavu kapiem. Brauciens ir bez maksas.

 

24.07.2021. Gulbene-Tanslavas

N.p.k.

Pieturas nosaukums

1.reiss

2.reiss

3.reiss

1.

Gulbenes autoosta

10:00

12:00

13:20

2.

Kalpaka iela (pie veikala “Rankas sieri”

10:02

12:02

13:22

3.

Tirgus (pietura pie bijušā veikala “Elvi”)

10:05

12:05

13:25

4.

Veikals “Santa”

10:07

12:07

13:27

5.

Skolas iela (pie veikala “Maxima”)

10:12

12:12

13:32

6.

Nākotnes iela (pie veikala “TOP”)

10:14

12:14

13:34

7.

Pie CSDD

10:16

12:16

13:36

8.

Parka iela (Parka un Rēzeknes ielas krustojums)

10:18

12:18

13:38

9.

Baložu iela (bistro “Fizālis”)

10:25

12:25

13:45

10.

Jaunie kapi (Tanslavu kapi)

10:30

12:30

13:50

 

24.07.2021. Tanslavas-Gulbene

N.p.k.

Pieturas nosaukums

1.reiss

2.reiss

3.reiss

1.

Jaunie kapi (Tanslavu kapi)

10:40

12:40

14:00

2.

Baložu iela (bistro “Fizālis”)

10:45

12:45

14:05

3.

Parka iela (Parka un Rēzeknes ielas krustojums)

10:52

12:52

14:12

4.

Pie CSDD

10:55

12:57

14:15

5.

Nākotnes iela (pie veikala “TOP”)

10:58

12:58

14:18

6.

Skolas iela (pie veikala “Maxima”)

11:00

13:00

14:20

7.

Veikals “Santa”

11:05

13:05

14:25

8.

Tirgus (pietura pie bijušā veikala “Elvi”)

11:07

13:07

14:27

9.

Kalpaka iela (pie veikala “Rankas sieri”

11:09

13:09

14:29

10.

Gulbenes autoosta

11:10

13:10

14:30

 

25.07.2021. Gulbene-Tanslavas

N.p.k.

Pieturas nosaukums

1.reiss

2.reiss

3.reiss

1.

Gulbenes autoosta

13:45

15:00

16:15

2.

Kalpaka iela (pie veikala “Rankas sieri”

13:47

15:02

16:17

3.

Tirgus (pietura pie bijušā veikala “Elvi”)

13:50

15:05

16:20

4.

Veikals “Santa”

13:52

15:07

16:22

5.

Skolas iela (pie veikala “Maxima”)

13:50

15:12

16:25

6.

Nakotnes iela (pie veikala “TOP”)

13:59

15:14

16:27

7.

Pie CSDD

14:01

15:17

16:30

8.

Parka iela (Parka un Rēzeknes ielas krustojums)

14:03

15:19

16:35

9.

Baložu iela (bistro “Fizālis”)

14:10

15:25

16:40

10.

Jaunie kapi (Tanslavu kapi)

14:15

15:30

16:45

 

25.07.2021. Tanslavas-Gulbene

N.p.k.

Pieturas nosaukums

1.reiss

2.reiss

3.reiss

1.

Jaunie kapi (Tanslavu kapi)

14:20

15:35

16:50

2.

Baložu iela (bistro “Fizālis”)

14:25

15:40

16:55

3.

Parka iela (Parka un Rēzeknes ielas krustojums)

14:32

15:47

17:02

4.

Pie CSDD

14:35

15:50

17:05

5.

Nākotnes iela (pie veikala “TOP”)

14:37

15:52

17:07

6.

Skolas iela (pie veikala “Maxima”)

14:39

15:54

17:09

7.

Veikals “Santa”

14:44

15:59

17:14

8.

Tirgus (pietura pie bijušā veikala “Elvi”)

14:47

16:02

17:17

9.

Kalpaka iela (pie veikala “Rankas sieri”

14:49

16:04

17:19

10.

Gulbenes autoosta

14:50

16:06

17:20