Riektins 7Šonedēļ Gulbenē darba vizītē ieradās LR Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs  Sandis Riekstiņš. Viņš klātienē skatīja Gulbenes pilsētas esošo sporta infrastruktūru, bet sarunās ar novada domes vadību un sporta nozares pārstāvjiem diskutēja par šā sektora vajadzībām un iecerēm  nākotnē.

“Vizītes mērķis bija iepazīties ar sporta darba organizāciju mūsu novadā, skatīt sporta būves. Viesim rādījām Gulbenes vidusskolas stadionu, Gulbenes sporta centru, Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolu. Savukārt sarunās ar sporta darba speciālistiem daudz tika runāts par jaunatnes sporta attīstību,  mūsu slavenās basketbola komandas “Buki” nākotni, kā arī par pilsētas stadiona rekonstrukcijas 2.kārtu, aktualizējot jautājumu par  Gulbeni kā Ziemeļaustrumatvijas vieglatlētikas centru. Piebildīšu, ka manēžas būves iecere pašvaldībai ir jau vairākus gadus.  

S.Riekstiņš par vizītes laikā redzēto, saklausīto un izrunāto bija gandarīts, piebilstot, ka darbos nedrīkst apstāties, un Gulbeni nākotnē viņš redz kā spēcīgu šī reģiona vieglatlētikas centru,” stāsta Guna Švika, Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietniece.   

Riektins 18

Riektins 15

Riektins 2

Jana Igaviņa,

Gulbenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste