Domes vadība

30.novembrī Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis piedalīsies Starptautiskajai invalīdu dienai veltītā pasākumā, ko organizē Gulbenes novada invalīdu biedrība. Tiks pasniegti Gulbenes novada pašvaldības Pateicības raksti. Šajā pašā dienā priekšsēdētājam plānota tikšanās ar LPKS VAKS pārstāvjiem.

30.novembrī Gulbenes novada domes izpilddirektore Guna Švika vadīs pārrunas ar pretendentiem uz Gulbenes novada Pašvaldības policijas inspektora amata vakancēm.

1.decembrī A.Apinītis dosies uz AP “Kaudzītes”, lai pārrunātu jaunākās aktualitātes.

3.decembrī G.Švika dosies uz Druvienu, lai pārrunātu jautājumus, kas saistīti ar pasākuma “Latvija līgo Druvienas Silmačos” organizēšanu.

4.decembrī plkst.18:00 Gulbenes kultūras centrā norisināsies tradicionālais Gulbenes novada pedagogu pasākums un konkursa “Gada skolotājs” apbalvošanas ceremonija. Pasākumā piedalīsies arī Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis un izpilddirektore Guna Švika.

Kultūra, izglītība, sports

1.decembrī plkst.18:00 Gulbenes novada bibliotēka aicina uz sarunu ar psihoterapeitu, fenotipologu Māri Belti “Psiholoģiskās manipulācijas saskarsmē un to neitralizācija”.

3.decembrī tiks uzsākta biļešu tirdzniecība pasākumam “Latvija līgo Druvienas Silmačos”. Šī ir lieliska iespēja Ziemas saulgriežos pārsteigt sev tuvos un mīļos ar dāvanu Vasaras saulgriežu svinēšanai Druvienā. Laikā no 03.12.2015. līdz 01.03.2016. biļetes būs nopērkamas par īpašām cenām – 7; 10 un 20 eiro. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja uz pasākumu ir bez maksas. Biļetes nopērkamas “Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās (Gulbenē – Ābeļu ielā 2) un internetā www.bilesuparadize.lv.

3.decembrī plkst.16:00 Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejā novadnieces Intas Vilkas tēva Arvīda Lazdiņa gleznu izstādes atklāšana. Pateicoties Intas Vilkas darbībai, 1997.gadā tika atjaunota Gulbenes Gaidu 97.vienība. Nu I.Vilka ir nolēmusi muzeja krājumam nodot materiālus, kas saistīti ar gaidu vienību Gulbenē.

5.decembrī plkst. 16:00 Gulbenes novada bibliotēkā literārā kafejnīca, veltīta Irisas Puidzes jaunajam dzejoļu krājumam “Dvēsele zem varavīksnes”.

5.decembrī plkst.16:00 Gulbenes centrālajā skvērā pie novada domes pilsētas egles iedegšanas pasākums "Ziemas pasaka ar Gaujas rūķiem".

5.decembrī Rīgā norisināsies Latvijas sporta veterānu senioru 18.salidojums, kurā Gulbenes novadu pārstāvēs 17 veterāni. Pasākuma laikā plānota Latvijas sporta veterānu senioru 52. sporta spēļu uzvarētāju komandu apbalvošana, EMG, Pasaules, Eiropas veterānu sacensību medaļu izcīnījušo Latvijas sportistu apbalvošana, pilsētu, novadu sabiedrisko brīvprātīgo aktīvistu, organizatoru apbalvošana.

3.decembrī Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls Rīgā piedalīsies Latvijas Pašvaldību savienības Sporta apakškomitejas sēdē, kā arī Izglītības un zinātnes ministrijā pārrunās jautājumus, kas saistīti ar pedagogu atalgojuma sistēmu.

Dažādi

2.decembrī no plkst.10:00 Gulbenes kultūras centrā norisināsies Gulbenes novada NVO gadatirgus. Šī būs iespēja padalīties pieredzē vienam ar otru, atrast sadarbības partnerus kopīgu ideju realizēšanai.

4. decembrī Alūksnes kultūras centrā tiks rīkota Vidzemes reģiona attīstības un projektu speciālistu ikgadējā tikšanās/seminārs „ES struktūrfondu projektu izvērtējums Vidzemē, novitātes aspekts". Pasākuma pirmajā daļā dalībnieki tiks iepazīstināti ar Vidzemes plānošanas reģiona paveikto projektu jomā, tāpat arī pašvaldību pārstāvji dalīsies ar labās prakses piemēriem, ieviešot radošus projektus savā teritorijā. Kopīgi tiks pārrunāti inovatīvu projektu veiksmes faktori. Pasākuma otrajā daļā pārdomās par radošumu projektos dalīsies Dores Fabrikas ideologs un SIA "EKJU" pārstāvis Egons Garklāvs, LEGO, McLaren starptautiskā konkursā uzvarētājs un LATLUG pārstāvis Pēteris Sproģis, kā arī vides eksperts Māris Olte.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste