28.maijā Jaungulbeni pildīja jaunieši un viņu sportiskais gars. Jaungulbenes sporta kompleksā pie bijušās Jaungulbenes profesionālās vidusskolas notika bērnu un jauniešu sporta diena, kas bija Jaungulbenes jauniešu rosināta iniciatīva. Dalībniekiem tika piedāvāts plašs komandu sporta veidu klāsts – ielu basketbols, florbols (3x3), futbols (3x3) un pludmales volejbols, kā arī bērnu aktivitātes līdz 12 gadu vecumam.

Vislielāko atsaucību guva pludmales volejbols, kur piedalījās 8 zēnu un 4 meiteņu komandas. Cīņa par godalgotajām vietām norisinājās divās apakšgrupās. Ar aizraujošu fināla spēli zēnu konkurencē starp Stāķu un Agrumu komandām uzvaru guva “Agrumi” ar rezultātu 24:26. Trešo vietu ieguva komanda “Druviena”. Meiteņu konkurencē pārliecinošu uzvaru un 1.vietu ieguva komanda “LiMa”, 2. vietu ieguva „Limbo”, 3. vietu ieguva „Pa smuko”.

Ielu basketbolā pieteicās 5 komandas, un apļa turnīrā par pārliecinošu līderi izvirzījās komanda “Siltumnīca”, taču noslēdzošajā fināla spēlē uzvaru guva komanda ar nosaukumu “MMM Garšīgi”. 3. vietu ieguva komanda „Saimnieks”.

Florbolam pieteikušās bija trīs komandas, tika izspēlēts divu apļu turnīrs, un nepārspēta palika komanda “3N”, kas ieguva 1.vietu, uzvarot visas spēles. Otro vietu izcīnīja komanda „Miezītis”, trešo vietu izcīnīja komanda “Skubinātāji”.

Arī futbolā bija pieteikušās trīs komandas, un par līderi izvirzījās komanda “Milfdronāts”, kas spraigā fināla cīņā ar rezultātu 5:4 pārspēja komandu “Līgo”. Trešo vietu ieguva komanda „Game over”.

Paralēli šīm disciplīnām notika arī bērnu aktivitātes – lēcieni ar lecamauklu, basketbola soda metienu precizitāte un florbola metienu precizitāte, kā arī spēka cīņas klubs “Līgo L.S.K” ļāva izmēģināt svaru stieņus spiešanā guļus gan zēniem gan meitenēm. Par absolūtajiem uzvarētājiem šajās disciplīnās kļuva Ralfs Siliņš un Marina Vīksniņa.

Pasākuma organizatoriem ir liels prieks, ka bērni un jaunieši ir tik atsaucīgi, kas ļāva sasniegt 100 dalībnieku robežu. Organizatori uzsver, ka dalībnieki bija ieradušies no dažādām Latvijas vietām, kā piemēram, Jaungulbenes, Līgo, Stāķiem, Gulbenes, Druvienas, Agrumiem, Tirzas, Gulbīša, Alūksnes un Rīgas. Pasākuma organizatori secina, ka pilotprojekts ir izdevies un cer šo pasākumu pārvērst par ikgadēju tradīciju, kā arī cer, ka ar katru gadu šis pasākums augs un kļūs par vienu no galvenajiem bērnu un jauniešu sporta forumiem Gulbenes novadā.

Lielu paldies organizatori vēlas teikt Jaungulbenes pagasta pārvaldei, biedrībai „Gulces gēns”, jauniešu centram „Bāze”, Gulbenes novada domei, Gulbenes sporta centram, dubls2.lv, Līgo „L.S.K”.

Uz tikšanos nākamgad!

Gulbenes novada jauniešu iniciatīva “Bērnu un jauniešu sporta diena Jaungulbenē” tiek realizēta ar Gulbenes novada domes finansiālu atbalstu 400,00 EUR apmērā.
Līdzfinansējums piešķirts Gulbenes novada jauniešu iniciatīvu 2016. gadam konkursa ietvaros.

Pasākuma foto facebook.com

Elvis Bisenieks, Rasma Tepere