No 12. līdz 15.jūlijam Gulbenes novada jauniešu centrā ”Bāze” notika jau par vasaras tradīciju kļuvušās bērnu vasaras dienas. Četru dienu laikā daudz dejojām, spēlējām spēles, gājām uz stadionu sportot un pārbaudīt savus spēkus piedzīvojumu trasē Vecgulbenes muižas parkā, kā rezultātā labāk iepazinām cits citu un sadraudzējāmies.

Bērniem bija iespēja darboties radošajās darbnīcās, kuru pamatā bija darbošanās ar otrreiz pārstrādājamiem materiāliem. Bērni paši gatavoja bruņurupučus-krājkasītes, tik ļoti iecienītos Minionus, darināja mūzikas instrumentus un dažādas krāšņas rokassprādzes.

Tāpat arī bērniem bija iespēja apgūt ierindas mācību un iziet dažādus fiziskus pārbaudījumus. Gāja visādi, bet komandas biedru atbalsts palīdzēja visiem kopā uzdevumus izpildīt. Dienas beigās visi kopā pie ugunskura cepām zefīrus un jauki pavadījām laiku.

Vasaras dienas noslēdzām ar jautru un interesantu popielu, kad priekšnesumus domāja paši bērni.

Jāteic, ka jūlija vasaras dienas piedzīvoja rekordlielu bērnu un brīvprātīgo skaitu – dažu dienu kopskaitā pat 85! Vai iedomājaties, kā nosvīda brīvprātīgie virtuvē, kuriem bija jālauza galvas, ko dot pusdienu pauzē?

Taču galu galā visi ieguvām jaunus draugus, kurus ceram satikt arī citos kopīgos pasākumos.

Un tad jau uz tikšanos pretī jauniem piedzīvojumiem!

Arita un Dagne, jauniešu centrs “Bāze”