Drukāt

Aizvadītās nedēļas nogalē Gulbenē viesojās Taipejas Misijas delegācija: Misijas vēstnieks Latvijā Wu Rong-Chuan, Misijas Latvijā Nodaļas vadītājs Keng Chung-Yung un biroja pārstāve Sanita Škapare.

Viesi piedalījās gan biznesa forumā, gan apmeklēja vairākas pašvaldības iestādes un uzņēmumus. Vispirms Misijas pārstāvji skatīja Gulbenes novada sociālo dienestu, kur tikās ar tā vadītāju Jāni Antaņeviču. Sarunas laikā tika runāts gan par kopīgo, gan atšķirīgo abu valstu sociālās aprūpes jomā.

Pēc tam ciemiņi devās uz Gulbenes invalīdu biedrību, kur viņus sagaidīja biedrības valdes priekšsēdētājs Pēteris Kozlovskis, bet par aktivitātēm biedrībā pastāstīja tās pārstāve Biruta Kozlovska.

Savukārt dienas otrajā pusē Misijas pārstāvjiem bija iespēja apskatīt SIA “Rubate metal”, SIA “Dimdiņi” un SIA “Avoti SWF”.

Tiekoties ar uzņēmējiem Gulbenes biznesa forumā, vēstnieks Wu runāja par sadarbības iespējām ar Taivānu uzņēmējdarbības jomā. Dienas noslēgumā Taipejas Misijas pārstāvji piedalījās konkursa “Gulbenes novada gada uzņēmums 2016” noslēguma pasākumā.

Jana Igaviņa,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste