Nākamnedēļ, 13.februārī, Gulbenes novada pašvaldība ciešā sadarbībā ar SIA “Latvijas Mobilais Telefons” (LMT) atklās pieteikšanos projektu konkursam “LMT Latvijai”. Aicinām iedzīvotājus izmantot iespēju aktīvi iesaistīties un iesniegt savas idejas Gulbenes novada attīstībai!

Lai piedalītos konkursā, no 13.februāra līdz 7.martam plkst.14.00 ikviens Gulbenes novada iedzīvotājs, iedzīvotāju grupa, nevalstiska organizācija vai juridiska persona, kuras deklarētā vai juridiskā adrese ir Gulbenes novadā, varēs iesniegt projekta pieteikumu. Projektu īstenošanai novadam paredzēts piešķirt astoņus tūkstošus eiro, katram projektam ir iespēja saņemt no 500 līdz 2000 eiro finansējumu vai līdzfinansējumu.

Projektu konkursa “LMT Latvijai” mērķis ir veicināt sabiedrisko dzīvi Latvijas novados, atbalstīt privātpersonu, juridisku personu un nevalstisko organizāciju iniciatīvas novadu sabiedriskās dzīves izaugsmei, īpaši atbalstot vides uzlabošanas projektus, projektus ar plašu sabiedrības iesaisti un aktīva dzīvesveida popularizēšanu.

Plašāka informācija par konkursa norisi, kā arī nolikums būs pieejams Gulbenes novada pašvaldības mājaslapā www.gulbene.lv. Ar iepriekšējos gados realizētajiem projektiem iespējams iepazīties LMT mājaslapas sadaļā “LMT Latvijai” (www.lmt.lv/lmtlatvijai).

Liena Kazāka
Gulbenes novada domes Attīstības un projektu nodaļa projektu vadītāja