Ir februāris, viens no ziemas aukstākajiem mēnešiem, un tieši šajā, sveču mēnesī, Ozolkalna ekspozīcijā kordiriģentiem Kokariem, fonā skanot harizmātiskajām AVE SOL dziesmām, interesenti tika aicināti uz radoši informatīvu pasākumu “Bites, medus…vasks un sveces”.

                Šajā pasākumā tika aktualizēti tādi termini kā gaisma, omulība un siltums. Apmeklētājiem bija iespēja uzzināt interesējošas lietas par bitēm un vasku, nogaršot medu un citus bišu produktus, kā arī pašiem, radoši darbojoties, radīt savus gaismas un siltuma simbolus – sveces.

                Par pasākuma aizraujošo un pārdomāto norisi bija parūpējies bitenieks Ainārs Zvirgzdiņš, paldies par interesanto stāstījumu un iespēju gūt gan estētisku baudījumu, gan arī palutināt savas garšas kārpiņas ar bišu veselīgajiem gardumiem – tranu pienu, medu un bišu maizi.

                Atmosfēra pasākumā bija draudzīga un vērsta uz sadarbību un komunikāciju. Visi apmeklētāji aktīvi iesaistījās sveču gatavošanā, malkoja piparmētru tēju ar medu un diskutēja par interesējošiem jautājumiem.

                Pasākuma nobeigumā katrs tika pie savas unikālās, pašu rokām gatavotās sveces, ko kopā ar labu noskaņojumu un gaišām domām, aiznesa uz savām mājām.

                Paldies visiem, kuri rada iespēju apmeklēt šo pasākumu, un lai šī svece ienes siltumu un gaišumu jūsu mājās.

Laila Ķiploka