IMG 20180814 195416Kopš 8.janvāra projekta "Go Outside" ietvaros 9 mēnešus Lejasciema jauniešu centrā "Pulss" darbosies brīvprātīgā Sandra Lopez Romero. Kāds Sandras pirmais iespaids, sajūtas un kādi ir viņas mērķi, pastāstīs viņa pati:

“Mani sauc Sandra Lopez Romero. Man ir 23 gadi un esmu no Spānijas (Basku reģiona). Tur mums ir sava valoda, kā arī citas tradicionālās lietas, piemēram, dejas un ēdieni.  Es mācījos sociālās zinības augstskolā un strādāju šajā nozarē gan universitātes laikā, gan pēc tās beigšanas.

Esmu strādājusi arī kā brīvā laika instruktore, kur veidoju aktivitātes bērniem un viņu ģimenēm, kā arī vadīju teātra nodarbības bērniem un jauniešiem. Viena no pirmajām darba pieredzēm man bija kā karjeras konsultants, kur es palīdzēju atrast darbu cilvēkiem ar grūtībām, organizēju dažādas darbnīcas, lai uzlabotu viņu sociālās prasmes. Vēl vienu darba pieredzi es guvu bērnu namā, kur vadīju teātra nodarbības. Tad es arī sapratu, ka man ļoti patīk strādāt ar bērniem.

Mana pirmā darba pieredze bija kā aizvietotājs asociācijā, kas strādā ar bezpajumtniekiem, tā bija lieliska pieredze. Kad es beidzu šo darbu, es sekoju laba drauga padomam, kurš man ieteica pieteikties EVS (Eiropas brīvprātgajā darbā). Tas šķita kā lieliska doma, kur es varētu ielikt visas savas zināšanas, tāpēc es sāku pētīt - kas tas ir. Es izpildīju nepieciešamos soļus un īsā laikā viņi man pateica, ka esmu pieņemta un es nespēju tam noticēt. Es izvēlējos šo vietu, jo projekts piesaistīja manu uzmanību tādēļ, ka tas darbojās ar bērniem un pusaudžiem.

Tas, ko es vēlos iegūt no šī projekta ir - pilnveidot sevi  un dalīties ar savu pieredzi ar citiem. Mans pirmais iespaids, kaut arī esmu vēl mazliet apmulsusi, ir bijis ļoti labs, jo visi ir ar mieru palīdzēt.”

jc pulss jaunaiserasmus

Anna Žīgure ,
Lejasciema jauniešu centra "Pulss" vadītāja