Ceturtdien, 3.oktobrī, plkst. 11.00 kokapstrādes uzņēmumā SIA “Konto” Gulbenē, Brīvības ielā 87, notiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) un uzņēmuma rīkotās taktiskās mācības, kurās tiks pārbaudīts un pilnveidots objekta rīcības plāns ugunsgrēka gadījumā.
Mācībās tiks inscenēta situācija, ka īssavienojuma rezultātā ugunsgrēks izcēlies objekta atpūtas telpā un izplatās pa tās konstrukcijām. Aizdegas telpā esošie degošie materiāli, radot piedūmojumu. Ugunsgrēku fiksē ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācija. Atpūtas telpā atrodas cilvēks, kas saviem spēkiem nevar izkļūt laukā, kā arī rodas citi sarežģījumi.
Mācībās piedalīsies ugunsdzēsēji glābēji no Gulbenes, Cesvaines un Balviem, kā arī uzņēmuma darbinieki. Sadūmojumu ēkā nodrošinās ar dūmu ģeneratora palīdzību.
Mācību ietvaros pārvietosies vairāki operatīvie transportlīdzekļi, tāpēc aicinām iedzīvotājus neuztraukties. Mācību organizatori jau iepriekš atvainojas par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un par to, ja kādam šīs mācības radīs nepamatotu uztraukumu.

Plašākai informācijai:
Sandra Vējiņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē
Tel. 27018728,